Kelionės Pigiai

Prieš vestuves pamesta mergina išskrido į kelionę aplink pasaulį

Trisdešimtmetė anglė iš tylaus Liverpulio priemiesčio gyveno be didesnių sukrėtimų ir jau rengėsi ištekėti. Tačiau, kai iki didžiausios šventės moters gyvenime liko tik kelios savaitės, jaunikis staiga pakeitė sprendimą ir metė sužadėtinę.

Kai mergina sužinojo šią šokiruojančią naujieną, ji nusprendė kardinaliai keisti savo gyvenimą. Britė tą pačią dieną paskelbė, kad parduoda namą ir po kurio laiko patraukė į kelionę aplink pasaulį. Dar daugiau, pigūs skrydžiai tapo jos verslu ir pragyvenimo šaltiniu. Pamesta nuotaka pradėjo rašyti tokio pat pavadinimo blogą „NotWedOrDead“, kuris greitai sulaukė milžiniško populiarumo.

Giminaičiai, turbūt panašiai, kaip ir daugumoje pasaulio valstybių, aktyviai griebėsi moterį įkalbinėti grįžti namo. Tačiau vis didėjantis blogo populiarumas ir nuolatinių skaitytojų prašymai nesustoti. Buvusi sužadėtinė jau spejo aplankyti keliasdešimt valstybių ir kol kas neketina sustoti.

Panašu, kad kelionės ir skrydžiai tikrai pakeitė jos gyvenimą. Neseniai jos istorija susidomėjo didelė leidykla. Jie pasirašė sutartį, pagal kurią pamestos nuotakos nuotykių motyvais bus parašyta knyga.

Šis istorija su laiminga pabaiga išimtinė. Šiais laikais kelionė aplink pasaulį jau nebėra stebuklas, koks buvo XIX ar XVIII a. Tai daugiau pramoga ir sportas. Keliauti galima sąlyginai nebrangiai. Pakilimo laikais kai kurie lietuvaičiai netgi leisdavo sau mesti darbą, imti paskolą ir vykdavo tyrinėti tolimų kraštų.

Anglės istorija išskirtinė tuo, kad jai pavyko iš jos uždirbti. Kaip jau minėjome, tokios kelionės šiais laikais tapo turistinėmis pramogomis ir rasti išskirtinumą informacijos pilname pasaulyje sudėtinga.

Daugiau informacijos tinklalapyje Pigusskrydis.lt

Panašūs straipsniai:
 
Amazonas Silk Traveller ocean (blue-blue) Travel Hammock, 220×140 cm, 150 kg
 
Lenovo IdeaPad Legion Y720 i7-7700HQ/8GB/128GB SSD+2TB HDD/NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB DOS Black Nešiojamas kompiuteris
 
BISSET BSBE13RISX03BX
 
Viamare SUP Paddle, Alu/Carbon, 180-220 cm
Facebook Twitter

About admin