Kelionės

Geriausi Turkijos viešbučiai šeimos atostogoms

Turkija – žavinga kelionių kryptis, kurioje susipina turtinga istorija, kultūra ir gamtos grožis. Įsimintinų atostogų ieškančioms šeimoms ši šalis dėl plačios pakrantės, šilto Viduržemio jūros klimato ir svetingos kultūros yra idealus pasirinkimas. Turkijoje gausu šeimoms pritaikytų viešbučių, kuriuose galima rasti pramogų, poilsio ir prabangos. 

Voyage Belek Golf & Spa

Beleke įsikūręs „Voyage Belek Golf & Spa“ yra prabangus kurortas, skirtas šeimoms, ieškančioms ir poilsio, ir nuotykių. Kurorte įrengti erdvūs šeimyniniai kambariai ir vilos, užtikrinantys komfortą ir privatumą. Vandens parkas su vandens kalneliais ir bangų baseinu yra mėgstamas vaikų. Vaikų klube siūlomi įvairūs užsiėmimai – nuo lobio paieškų iki maisto gaminimo pamokų, o paauglių klube yra pramogų vyresniems vaikams.

Suaugusiesiems kurorte yra čempioniškas golfo aikštynas, modernus SPA centras ir daugybė sporto įrenginių, įskaitant teniso kortus ir treniruoklių centrą. Maitintis galima mėgautis keliais tarptautinės virtuvės restoranais, todėl net išrankiausi valgytojai bus patenkinti. Kurorto paplūdimio vieta leidžia šeimoms mėgautis vandens sportu ir saulės voniomis ant nesugadinto smėlio.

Long Beach Resort & Spa

Long Beach Resort & Spa Alanijoje – dar vienas puikus pasirinkimas šeimoms. Kurortas gali pasigirti įspūdingais patogumais, skirtais pramogoms ir poilsiui. Vaikams ir paaugliams patinka vandens parkas su daugybe vandens nusileidimo kalnelių ir baseinų su purslais. Taip pat yra keli lauko baseinai, įskaitant specialų vaikų baseiną, ir šildomas vidaus baseinas, kuriuo galima mėgautis ištisus metus.

Vaikų klube yra prižiūrima aplinka, kurioje vaikai gali dalyvauti menų ir amatų užsiėmimuose, žaidimuose ir edukaciniuose užsiėmimuose. Vakarais šeimos gali mėgautis gyva muzika, teminiais šou ir šokių pasirodymais amfiteatre. Maitintis galima įvairiuose tarptautinės ir vietinės virtuvės restoranuose, todėl kiekvienas valgis – tikras malonumas. Kelionę į šį viešbutį galite įsigyti čia.

Gloria Serenity Resort

Beleke įsikūręs „Gloria Serenity Resort“ yra prabangos ir ramybės ieškančių šeimų prieglobstis. Kurorte siūlomi elegantiški šeimyniniai liukso numeriai ir vilos, kurių kiekviename yra šiuolaikiniai patogumai ir privačios terasos. Plačioje teritorijoje yra keli baseinai, vandens parkas ir gražiai apželdinti sodai.

Vaikai gali mėgautis „Gogi Kids Club“, kuriame siūloma įvairi veikla – nuo menų ir amatų iki lauko žaidimų. Paaugliams „Gogi Fun Jungle“ siūlomi nuotykių kursai ir sporto įrenginiai. Tėvai gali atsipalaiduoti „Serenity“ SPA centre, kuriame siūlomos įvairios procedūros ir sveikatingumo programos.

Kurorte yra kelios maitinimo įstaigos, įskaitant savitarnos ir à la carte restoranus, kuriuose patiekiami turkų ir tarptautinės virtuvės patiekalai. Paplūdimyje esanti vieta suteikia galimybę lengvai užsiimti vandens sportu ir paplūdimio pramogomis, todėl tai puiki vieta šeimos pramogoms.

Cornelia Diamond Golf Resort & Spa

Dar vienas Beleko perlas – „Cornelia Diamond Golf Resort & Spa“ – sukurtas atsižvelgiant į šeimų poreikius. Kurorte siūlomi erdvūs šeimyniniai kambariai ir apartamentai, kurių kiekvienas yra stilingai įrengtas ir aprūpintas šiuolaikiniais patogumais. Vaikų baseinas ir vandens parkas yra populiarios pramogos, o Vaikų klube mažiesiems svečiams siūlomos pramogos ir edukaciniai užsiėmimai.

Paaugliai gali mėgautis paauglių klubu, kuriame siūloma sportuoti, žaisti ir dalyvauti socialiniuose renginiuose. Suaugusiesiems kurorte yra 18 duobučių golfo aikštynas, prabangus SPA centras ir daugybė sporto įrenginių. Vakarieniauti „Cornelia Diamond“ yra gastronominis malonumas – čia rasite įvairių restoranų, kuriuose siūlomi tarptautinės virtuvės patiekalai ir teminiai vakarai.

Kurorto pramogų komanda organizuoja kasdienę veiklą, įskaitant fitneso pamokas, vandens sportą ir vakarinius pasirodymus, todėl čia niekada nebūna nuobodu. Privatus paplūdimys ir krištolo skaidrumo vanduo – puiki vieta šeimai praleisti dieną prie jūros.

„Maxx Royal Kemer Resort

Kemere įsikūręs „Maxx Royal Kemer Resort“ yra prabangos ir šeimai pritaikytų patogumų sinonimas. Kurorte siūlomi erdvūs liukso kambariai ir vilos, daugelis jų su privačiais baseinais ir nuostabiais vaizdais į jūrą. Vaikų klube „Maxxiland“ vaikams siūloma daugybė užsiėmimų – nuo menų ir amatų iki mini golfo ir mini diskotekos.

Paaugliams kurortas siūlo specialią zoną su vaizdo žaidimais, sporto įranga ir socialiniais užsiėmimais. Suaugusieji gali atsipalaiduoti „Aven Royal Spa“ SPA centre, kuriame siūlomos įvairios procedūros ir sveikatingumo programos. Kurorto maitinimo galimybės yra įvairios ir skanios – keli restoranai siūlo tarptautinės ir vietinės virtuvės patiekalus.

Kurorte „Maxx Royal Kemer Resort“ taip pat yra vandens parkas, keli baseinai ir privatus paplūdimys, todėl šeimos turės daugybę galimybių pramogauti ir ilsėtis. Kurorto pramogų programoje – gyvi pasirodymai, muzikiniai pasirodymai ir teminiai vakarėliai, kuriuose pramogauti gali įvairaus amžiaus žmonės.

Ali Bey Resort Sorgun

Saidoje esantis „Ali Bey Resort Sorgun“ yra puikus pasirinkimas šeimoms, ieškančioms prabangos ir pramogų derinio. Kurorto osmanų stiliaus architektūra ir vešlūs sodai sukuria unikalią ir atpalaiduojančią atmosferą. Apgyvendinimo galimybės apima šeimyninius kambarius ir apartamentus, visuose juose įrengti modernūs patogumai.

Kurorte yra įspūdingas vandens parkas su daugybe nusileidimo kalnelių ir baseinų, todėl jis labai patinka vaikams. Vaikų klube siūlomi įvairūs užsiėmimai – nuo piešimo ant veido iki lobio paieškų, o paauglių klube rasite pramogų vyresniems vaikams.

Tėveliai gali mėgautis gausiais SPA centrų įrenginiais, įskaitant turkišką pirtį, sauną ir masažo procedūras. Ali Bey Resort Sorgun kurorte yra įvairių maitinimo galimybių: keli restoranai siūlo turkų ir tarptautinės virtuvės patiekalus. Paplūdimyje įsikūręs viešbutis suteikia galimybę lengvai užsiimti vandens sportu ir paplūdimio pramogomis, todėl šeimos atostogos bus kupinos pramogų.

Turkijoje yra daugybė išskirtinių šeimoms skirtų viešbučių, kuriuose kiekvienas ras ką nors sau. Nesvarbu, ar ieškote nuotykių, poilsio, ar kultūrinių patirčių, šie kurortai yra puiki vieta nepamirštamoms šeimos atostogoms. Nuo prabangaus „Voyage Belek Golf & Spa“ iki pramogų kupino „Long Beach Resort & Spa“ ir ramaus „Gloria Serenity Resort“ – kiekvienai šeimai rasite puikų variantą. Šiuose viešbučiuose ne tik siūlomi aukščiausio lygio patogumai ir paslaugos, bet ir sukuriami neišdildomi prisiminimai, kuriuos šeimos galės branginti daugelį metų.