Kelionės,  Laisvalaikis

5 gudrybės ir tu jau protinga keliautoja!

Kelionės tikras išbandymas ir tik dažnai keliaujant sugalvoji įvairių gudrybių, kurios palengvina gyvenimą keliaujant ar atostogų metu. Todėl, kad nereiktų vargti, kankintis, galvoti ir paskui dūsauti “ir kodėl apie tai nepagalvojau anksčiau”, dalinamės patyrusių keliautojų patarimais.

ka-daryti-kad-grandinele-nesusipainiotu

#1: grandinėlės dažnai susipainioja, susisuka ir joms išpainioti reikia daug laiko. Gal įmestos kosmetinėje grandinėles nesusirištų, naudok šiaudelį.

lengvas-šalikas

#2: jei keliauji su registruotu bagažu ir į saloną nešiesi tik rankinę su pinigine ir telefonu, pasistenk, kad joje dar tilptų ir lengvas, plonas, tačiau šiltas šalikas jei kartais pasidarytų vėsu.

atsarginiai-pinigai

#3: nors viešbučiuose dažnai yra dušo žėlė, prausiklio ar šampūno, tačiau dažnai nesinori eksperimentuoti, norisi praustis ar naudotis jau išbandytomis kosmetikos priemonėmis. Todėl įsigyk mažų kelionėms skirtų indelių, naudok kontaktinių lęšių konteineriukus ar kitus mažos talpos indelius įsidėti minimalų kiekį norimos kosmetikos ar higienos priemonių.

mazi-indeliai-kelionei-

#4: visi nuolat kartoja, jog keliaujant reikia išskirstyti pinigus į kelias vietas. Tikra tiesa! Vienas iš variant būtų keletą banknotų įkišti į tuščią lūpų balzamo tubelę. Lagamine besimėtantis vazelinas negundo vagių taip kaip piniginė.

auskarai

#5: kad auskarai nepasimestų vienas nuo kito, įsek juos į sagą.

Paprasta, bet kaip praktiška! Pamažu ir tu tapsi protinga keliautoja.

Patarimais dalinosi neblondine.lt