Ispanijos kurortai
Kelionės

Poilsis Ispanijoje

Ispanijos kurortaiKas iš mūsų nemėgsta ilsėtis šiltuose kraštuose, kur nuolat šviečia saulė, o įšilęs jūros vanduo tiesiog nepaleidžia jūsų, nes ten taip malonu mirkti, daug maloniau, nei mūsų Baltijos jūroje. Ilsėtis, žinoma, mėgstame visi, jei tik nesame darboholikai. Poilsis šiltuose kraštuose leidžia pabėgti nuo lietingų lietuviškų orų ir pasidžiaugti tuo, kad gamta ir klimatas gali būti netgi labai palankūs žmonių poilsiui ir atsipalaidavimui. Daug lietuvių ir kitų Europos kraštų gyventojų traukia į įvairius Ispanijos kurortus, kur amžinai šviečia saulė ir siūlomos nesibaigiančios pramogos. Pailsėkime Ispanijoje ir mes, aplankykime įdomiausius kurortus ir sužinokime, ką dar be saulės ir vandens slepia Ispanija.

                  Visų pirma, galime aplankyti ir didžiuosius miestus – Madridą, Barseloną, Valensiją. Čia pamatysite tikrąją šiuolaikinę ispanų kultūrą, susipažinsime su šalies istorija, architektūra, pavaikščiosime siauromis gatvelėmis ir pasimėgausime siesta – poilsio metu vidury dienos. Barselona – itin turistų mėgstamas miestas, skaičiuojama kas čia kas savaitę pabuvoja daugiau nei vienas milijonas turistų. Tik per vieną savaitę! Galime tik stebėtis kiek ten jų apsilanko per visus metus. Madride, Ispanijos sostinėje, susipažinsite net su Ispanijos gamta, kurios čia parkuose netrūksta. Be to, nesunkiai susipažinsite su itin marga šalies istorija. Na o Valensija yra žinoma kaip mokslo ir menų centras. Čia pamatysite įvairiausių formų visai neseniai statytų pastatų, stebinančių ne tik turistus bet ir vietinius gyventojus.

                  Kelios nedidelės salelės ir jų miestai taip pat priskiriami prie Ispanijos kurortų. Tokie Ispanijos kurortai kaip Maljorkos Palma, Ibiza ar Kanarų salos yra gausiai lankomi turistų ir ne veltui. Čia pamatysite ne tik daug paplūdimių ir įvairiausių vandens ir sausumos pramogų, bet ir susipažinsite su Viduržemio jūros regiono gamta, pamatysite ugnikalnį Tenerifės saloje ar urvus Lanzarotėje – Tenerifės kaimynėje. Jei jums rūpi ne tik gulinėjimas ant smėlio ir debesėlių skaičiavimas, pasileiskite į salų kalnus, kad ir nebaisiai aukštus, tačiau verčiančius pasportuoti. O iš viršaus galėsite mėgautis Viduržemio jūros ar Atlanto vandenyno toliais.

                  Ispanija ne veltui traukia gausybę turistų iš viso pasaulio. Malonus klimatas, įvairios pramogos, įdomi gamta ir apelsinai tiesiog masina žmones čia atvykti ir bent savaitei pamiršti visus rūpesčius ir pasinerti į Ispanijos fiestas.