perkraustymai

Ką daryti, jog persikraustymas nevargintų?

Tinkamai suplanuotas persikraustymas kuriam iš anksto pasirengta yra malonumas, o ne vargas. Jei ketinate persikraustyti neprašydami niekieno pagalbos, metate sau nemažą iššūkį. Jei neturite, kas padėtų persikraustyti ar taupote savo bei artimųjų laiką, gal jums tiks perkraustymo paslaugos Vilniuje? Tokias paslaugas sostinėje teikia bent keliolika įmonių, o ir kainos nesikandžioja. Jei transportą turite, galite pasisamdyti kelis pagalbininkus, o jei darbo rankų užteks, tačiau neturite kuo gabenti krovinių, nuomokitės mikroautobusus, kuriuose sutalpinsite net ir pačius didžiausius baldus, buitinę techniką. O dabar aptarkime kas dar svarbu kraustantis?

Pasirūpinkite savo turtu

Smulkesnius daiktus supakuokite į dėžes ir plastikinius tvirtus maišus. Šiam reikalui tinka iš nauji šiukšlių maišai. Maišai puikiai tiks drabužiams, tekstilei, avalynei, knygoms ir kitam turtui minkštam turtui, kuris nedūžta, nelūžta ir kitaip sunkiau apgadinamas. Maišuose supakuotos pagalvės ar antklodės gali puikiai pfasitarnauti kaip skirtukai talpinant baldus į perkraustymo automobilį.

Tuo tarpu pakuodami trapius daiktus, pavyzdžiui, indus, pasirūpinkite, kad jie nesiliestų vieni su kitais ir nesudužtų. Tarp lėkščių įdėkite medžiagos skiaučių, servetėlių, kiekvieną taurę, puodelį ar stiklinę, jeigu jie ne su dėžute, įvyniokite į laikraštį. Indų į vieną dėžę nedėkite su vaikų žaislais, nes sudužę indai gali apgadinti žaislus, o žaislai – tapti pavojingi. Tad nereikėtų rizikuoti daiktus pakuojant atmestinai ir bet kaip.

Vertingus daiktus laikykite šalia savęs

Analogiškai reikėtų elgtis ir su vertingais daiktais – dokumentais, papuošalais, fotoaparatais, telefonais. Juos geriausia pakuoti atskirai nuo buities daiktų ir vežti savo automobiliu ar turėti su savimi. Žinoma, šiuos krovinius galima patikėti ir specialistams, nes perkraustymo paslaugos šiais laikais išties kokybiškos, taigi daiktai iš vienos vietos į kitą pergabenami saugiai ir patikimai. Jei dėžes patikėsite gabenti profesionalams, tas, kurias reikia transportuoti ypatingomis sąlygomis, pvz., dūžtantys daiktai, specialiai pažymėkite sutartiniais ženklais.

Kraustydamiesi paprašykite pagalbos draugų ar artimųjų. Nors ir liksite skoloje, tačiau kraustysitės linksmiau ir produktyviau, o tai labai svarbu. Kad perkraustymai atrodytų dar paprastesni, pasirūpinkite muzika, užkandžiais ir gaiviaisiais gėrimais. Gal pakuodami daiktus prisiminsite vieną kitą nuotaikingą istoriją, susijusią su tų daiktų gavimu ar įsigijimu, tad tarp pagalbininkų tvyros ir smagi darbinga nuotaika.

Panašūs straipsniai:
 
Asus VivoBook X541UA Black Chocolate, 15.6 “, HD, 1366 x 768 pixels, Gloss, Intel Core i3, i3-6006U, 4 GB, DDR4, HDD 1000 GB, 5400 RPM, Intel HD, Super-Multi DL 8x DVD+/-RW, Windows 10 Home, 802.11 b/g/n, Bluetooth version 4.0, Keyboard language English,
 
LG F2J5WN3W skalbimo mašina
 
ASUS UX360CA Zenbook Flip 13.3“ Core M 8GB 256GB SSD Windows
 
Nokia 130 (2017) 1.8 “, TFT, 120 x 160 pixels, 4 MB, 0.008 GB, microSD, Dual SIM, Mini-SIM, Bluetooth, 3.0, USB version microUSB 2.0, Built-in camera, Main camera VGA MP, 1020 mAh, 4.84 cm, 11.15 cm, 1.42 cm, Warranty 24 month(s)
Facebook Twitter

About admin