paskolos is privaciu asmenu
Finansai,  Įvairūs,  Paslaugos,  Suaugusiems,  Verslas

Paskolos iš žmonių turi būti imamos vien dėl geresnių sąlygų

Lietuvoje paskolos iš privačių asmenų siūloma prašyti kone kiekvienam, nes būtent privatūs kredito teikėjai dabar siūlo geriausias skolinimosi sąlygas. Nors šie paskolų teikėjai irgi itin atidžiai vertina klientų mokumą, vis tiek reikėtų išbandyti skolinimąsi iš jų, nes mat šie kreditoriai gali pasiūlyti ne tik mažesnes palūkanas, bet ir didesnes kreditų sumas ar ilgesnius skolų grąžinimo terminus. Jeigu jums dabar reikia pinigų ir ketinate skolintis, tai greitųjų paskolų bendrovių pasiūlymus turėtumėte analizuoti tik blogiausiu atveju. Geriausia būtų kreiptis į per sutelktinio finansavimo platformas skolinančius fizinius asmenis. Dabar šių platformų Lietuvoje nėra daug, todėl pradžioje turėtumėte kreiptis į pagrindines.

Paskolos iš žmonių imamos todėl, kad fiziniai asmenys gali pasiūlyti geresnes sąlygas.

Visiems ieškantiems mažiausių palūkanų ar didžiausios galimos pasiskolinti sumos, reikėtų įvertinti sutelktinio finansavimo platformose esančius pasiūlymus. Mat, ten ir pirmą kartą besiskolinantys asmenys gali rinktis net penkiaženkles paskolos sumas. Jeigu jums ir reikia didelės sumos, tai šios platformos būtų geriausias pasirinkimas, nes jose galima skolintis ir kelių metų laikotarpiui. Žinoma, ne kiekvienam didžiulės paskolos sumos bus išduodamos – viskas priklausys nuo besiskolinančio asmens pajamų sumos. Norint gauti didelę paskolos sumą, kreditoriams turėsite įrodyti, jog tikrai laiku sumokėsite įmokas, nes vis dėlto – kuo paskolos suma didesnė, tuo didesnės bus ir mėnesio įmokos.

Paskolos iš privačių asmenų neturėtumėte tikėtis, jeigu prieš tai įprastos kreditų įstaigos jūsų paraiškas atmesdavo dėl mokumo problemų. Kiekvienas asmuo turi suvokti, kad tie, kurie negalės mokėti įmokų, tiesiog negali gauti paskolų – tai reglamentuojama ir įstatymuose.

Visos paskolos iš žmonių išduodamos skirtingomis sąlygomis.

Itin dažnai pasitaiko atvejų, kad skolinantis iš privačių asmenų, kiekvienas klientas turi mokėti skirtingas įmokas ir palūkanas, o taip pat iš vienų klientų reikalaujamas ir turto įkeitimas, o iš kitų – ne. Taip yra dėl to, kad privatūs kreditoriai tiesiog individualiai vertina klientus. Jeigu vienas asmuo gauna be galo mažas pajamas, tai logiška, kad jam jokia labai didelė paskola nebus suteikta. Taip pat ir vangiai įsipareigojimus vykdantys asmenys gali sulaukti tokių reikalavimų kaip turto įkeitimas.

Atnaujinta 2019 m.

Dirbantys užsienyje ne visada gali skolintis privačiai

Kredito bendrovės bei kitos finansų įmonės nurodo, kad paskolos ir kreditai teikiami tik po to, kai asmens mokumas įvertinamas nepriekaištingai. Paprastai kalbant, prasiskolinę ir ypač blogą finansinę reputaciją turintys asmenys turėtų pamiršti skolinimąsi iš Lietuvoje veikiančių bendrovių bei kitų kreditorių. Tiesiog tokie asmenys atrodo labai rizikingi, todėl kreditoriai vengia rizikuoti. Jeigu norite gauti paskolas lengvai, jums reikia kuo tiksliau ir aišku – teisingai pateikti duomenis apie save ir savo situaciją. Mat, taip bus paprasčiau nustatyti ar galite prisiimti tam tikrus įsipareigojimus ar ne.