Kreditas
Finansai

Trumpalaikių finansinių problemų sprendimas – mini paskola

Paskola, kreditas, bankai – sunkūs ir iš pirmo žvilgsnio alinantys vardikliai. Neretam atrodo, jog padėtis kuomet priimamas sprendimas imti paskolą, turi būti itin drastiška ir kraštutinė. Visgi nutinka taip, jog pritrūksta itin menkos sumos dėl kurios vargintis stovint, bankuose nusidriekusiose kilometrinėse žmonių eilėse, yra tiesiog absurdiška. Antra vertus, skolintis iš pažįstamų, o ypač dar kokią menką sumą pinigų taip pat atrodo kiek nepatogu ar net gėdinga. Išeitis suvaldyti tokią situaciją yra itin paprasta, tai mini paskola. Kuo ši paskola skiriasi nuo kitų, tuojau pat ir išsiaiškinsime.

Visų pirma mini paskola – tai nedidelės pinigų sumos kreditas. Dažniausiai tai svyruoja apie kelis šimtus eurų, priklausomai nuo paskolos gavėjo poreikių. Šis paskolos tipas yra itin patogus tiems, kurie netikėtai susiduria su laikinais finansiniais nesklandumais arba mėnesio gale tiesiog pritrūksta šiek tiek lėšų.

Kokiam laikotarpiui suteikiama mini paskola? Dažniausiai tokia paskola suteikiama neilgesniam nei keli mėnesiai laikotarpiui. Tai trumpalaikė paskola, kuriai neįsipareigojama ilgam laikui, todėl jos gražinimo procesas nekvaršins vartotojui galvos iki pat jo senatvės. Tai patogu, ekonomiška bei praktiška tuomet kai vartotojas siekia greitai ir operatyviai gauti papildomą nedidelę finansinę paramą bei nenori ilgų ekonominių įsipareigojimų.

Kam suteikiama ši paskola? Mini paskola suteikiama faktiškai kiekvienam prisiregistravusiam greitųjų kreditų įmonės sistemoje. Didelių apribojimų, siekiant gauti minėtą paskolą nėra. Tereikia pateikti teisingus savo asmens duomenis. Procedūra itin paprasta, kadangi kredito užsakovo vertinimas nėra komplikuotas. Paskola įprastai suteikiama įkeičiant kokį nors kilnojamąjį turtą. Sėkmingai grąžinus paskolą, nepajuntami jokie jos padariniai.

Reziumuojant galima sakyti, jog mini paskola – tai tarsi skolinimasis iš gero draugo ar kolegos. Tačiau tai dar geriau, nes nei vienas trečiasis asmuo nesužinos apie vartotojo finansinę padėtį ir neprivers raudonuoti nuolankiai prašant šiek tiek pinigų iš savo artimųjų. Taip pat šis paskolos tipas neapkraus vartotojo ilgalaikiais finansiniais įsipareigojimais bei varginančiomis milžiniškomis palūkanomis. Paskolos grąžinimas neužtruks ilgiau metų, o po tokio laikotarpio vartotojas vėl galės netrukdomai mėgautis asmenine finansine ramybe.