Kreditai visą parą
Finansai

Kaip greitai galima gauti kreditą?

KreditaiKartais paskolos prireikia tikrai greitai. Tiesiog čia ir dabar. Skaičiuojate paskutines dienas iki atlyginimo, sąskaitoje ir piniginėje jau praktiškai tuščia, ir staiga sugenda automobilis. O tas kelias dienas jums į darbą juk nuvažiuoti reikia. Kas tuomet? Belieka kreiptis į kreditavimo įstaigą, brolį, draugą ar mamą, ir tikėtis, jog gausite pinigus bei galėsite susitvarkyti automobilį. O kitą kartą vis tik pasistengsite turėti šiokių tokių santaupų, kad tokios nemalonios patirtys nepasikartotų.

O kaip gauti kreditą, jei vis tik iš pažįstamų greitai pasiskolinti nepavyksta? Na, skolintojų Lietuvoje netrūksta. Visų pirma, be jokios abejonės, keliaujate į internetą, atsidarote naršyklę ir jos paieškoje suvedate ką nors apie greituosius kreditus. Patikėkite – pasiūlymų netrūks. O svarbiausia, daugelyje puslapių rasite ir galimybe palyginti skirtingų kredito įstaigų pasiūlymus pagal kainas. Belieka internetu per kelias minutes užpildyti paraišką, dar apie valandą palaukti, jei tai darbo dienos metas, ir galite tikėtis jau į jūsų sąskaitą atkeliavusių pinigų. Šiais laikas greiti kreditai iš tikrųjų suteikiami per labai trumpą laiką.

Jei labiau mėgstate gyvą bendravimą, o ne internetinius dalykus, išeikite į gatvę ir pasidairykite. Daugumoje spaudos kioskų, prekybos centrų, Lietuvos pašto skyrių taip pat galima greitai gauti paskolą. Kreipkitės į atsakingą darbuotoją, pateikite asmens dokumentą, užpildykite paraišką ir laukite atsakymo. Labai tikėtina kad paskolą gausite greičiau nei servisas sutvarkys jūsų automobilį. Vis tik paprastai internetu gauti kreditą būna ir greičiau, ir pigiau, ir paprasčiau.

Kalbant apie didesnės apimties paskolas, ne staigiam automobilio remontui ar naujam kompiuteriui, galite tekti palaukti ir ilgiau. Kita vertus, jei skolinatės automobiliui, būsto remontui ar didesnei kelionei, labai tikėtina, jog ir skubėti pernelyg nebus kur. Tokiu atveju jums bus aktualu ne tiek, kiek kreditas yra greitas, tačiau labiau kiek jis pigus. O turint laiko iš tikrųjų galima sutaupyti. Atidžiau panagrinėtos sutarties sąlygos, kreipimasis į daugiau kredito bendrovių, tarpusavio skolinimo platformų išbandymas – visa tai yra žingsniai, užtikrintai artinantys jus prie gerokai pigesnės paskolos.

Tačiau dažniausiai galioja paprasta taisyklė – greiti kreditai, paprastai mažesnių sumų, kainuoja brangiau nei didesnės, ilgesnių laikotarpių paskolos. Kad labiau suprastume, apie ką eina kalba, pasakysime, jog greitiems kreditams paprastai priskiriamos iki kelių metų trukmės ir dažniausiai tūkstančio eurų nesiekiančios paskolos. Tuo tarpu pigesnės palūkanos tikėtinos skolinantis bent metams ar trims, ir omenyje turint bent kelių tūkstančių eurų sumą.