greitos paskolos internetu
Finansai

Investicija steigiant neįprastą restoraną

greitos paskolos internetuŠiandien kalbamės su Džiakobu, kuriam greitos paskolos internetu tapo vieninteliu šansu atidaryti savo svajonių restoraną. Tokių restoranų yra ir kitur Amerikoje, tačiau tame mieste, kokiame gyvena Džiakobas, anksčiau šio restorano nebuvo.

Papasakok mums apie restorano idėją – kokia ji buvo, ir kaip tau ji šovė.

Kai per šventes važiavau į Niujorką, ten prisižiūrėjau visko. Daug žmonių, gyvenančių atsilikusiose šalyse, galbūt galvoja, kad ta Amerika visa tokia nuostabi ir moderni. Bet taip tikrai nėra. Juk Amerika buvo pastatyta (bent jau Ruzveltas taip ją statė) ant žemės ūkio pamato. Buvo labai daug provincijų, todėl yra ir dabar labai daug valstiečių arba miestų, kuriuose tas valstiečių palikimas dar labai gerai jaučiasi. Nors esu Amerikos gyventojas, tačiau gimiau labai mažame mieste su vos keliais tūkstančiais gyventojų. Tačiau jis yra gražios gamtos apsuptyje. Kai buvau Niujorke, pamačiau tikrai nuostabių dalykų ir todėl man kilo mintis ir dėl restorano. Ta restorano idėja – tai tokia vieta, kur žmonės gali valgyti už stabilią pinigų sumą kiek nori, ko nori. Tai dažniausiai būna maždaug 10 – 20 dolerių (priklauso nuo savaitės ir dienos laiko) ir galima valgyti 1 – 2 valandas.

Kam reikėjo investicijų ir kaip pavyko jas gauti?

Na, reikėtų paminėti, kad tiesiog ir pradėjau nuo nulio, kad pradžioje visiškai nieko neturėjau. O nieko neturint ir norint sukurti kažką, visada turi kažkaip skolintis, kažką daryti, kad gautum tų pinigų. Taigi, man labai padėjo greitos ilgalaikes paskolos internetu. Ten radau tokį puslapį, kur labai paprastai suteikiami pinigai, ir visai nemaži. Tikrai nenorėjau eiti į jokius nacionalinius bankus ir ten ilgiausiai skęsti popieriuose ir bylose tam, kad žinočiau, jog man nesuteiks paskolos. Tačiau greitos paskolos internetu variantas mane tiesiog išgelbėjo. Per ten pasiskolinau viską, kiek ir ko man reikėjo, ir jau paskui galėjau toliau ramiai sau dėliotis biudžetą. O pinigų reikėjo viskam. Pirmos greitos ilgalaikes paskolos internetu lėšos tiesiog ištirpo kaip sniegas. Galima sakyti, per akimirką. Vos spėjau nusipirkti reikiamą įrangą ir stalus, ir pinigų jau nebuvo. Teko skolintis vėl.

Ar skaičiavimai (investavimo ir pelno) maždaug atitiko vėlesnę realybę?

Tiek vieni, tiek kiti skaičiavimai neatitiko ir buvo du – tris kartus didesni. Kas yra gerai, nes blogai būtų, jeigu investicijų reikėtų didesnių, o grąža būtų mažesnė. Tačiau viskas dabar yra gerai, nes verslas stabiliai plečiasi, manau, kad tos greitos paskolos internete atsipirko su kaupu. Draugė gyvena Lietuvoje, kur yra Paskoliuko kreditas ir daug kitokių greitų kreditų įmonių, tai aš ją skatinu taip pat nebijoti ir kurti savo verslą.

Kaip manai, kas tavo restoraną daro išskirtiniu ir kodėl žmonės jį mėgsta?

Tikriausiai tas nuostabus jausmas, kai gali daryti ką nori. Tai paradoksas, nes žmonėms atrodo, kad jie yra laisvi, nes gali valgyti ką nori, kiek nori. Tačiau ir ta jų laisvė vis tiek yra šiek tiek apribota mūsų suteikiamų restorano sąlygų.

Kas tau pačiam labiausiai patinka tavo restorane?

Man, be jokios abejonės, labiausiai patinka Rytų virtuvės maistas. Labiausiai – japonų – nes esu tikras sushi gurmanas. Pats dažniausiai tik tai ir valgau, na dar taip pat mėgstu ir kinų maistą, tačiau japonų patinka labiau. Mėgstu visokias jūros gėrybes.

Ačiū ir sėkmės versle.