Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Randų šalinimas

randu salinimasOdą bjaurojantys randai šiuo metu gali būti pašalinami paprastai, nes privačios klinikos dabar teikia įvairiausias randų šalinimo paslaugas už gana prieinamą kainą. Privačios klinikos pacientams siūlo randų šalinimo procedūrą, kuri atliekama lazeriais. Tai vienas geresnių pasirinkimų tiek norintiems efektyvumo, tiek ir norintiems išleisti kuo mažiau pinigų. Randų šalinimas privačiose klinikose atliekamas gydytojų – dermatologų, todėl kiekvienas pacientas gaus kvalifikuotą pagalbą bei paslaugas. Žinoma, privačiose klinikose šios procedūros nėra atliekamos nemokamai – tai nėra kompensuojamas gydymas, todėl už kiekvieną procedūrą teks susimokėti. Privačių klinikų, galinčių pašalinti randus, Lietuvoje yra daug, tačiau kiekviena naudoja skirtingą metodiką bei įrangą.

Pačios populiariausios privačios klinikos teikia visas paslaugas, kurios susijusios su grožiu, todėl ten rasite ir įvairias plastines operacijas, odontologijos paslaugas ir kt. Kitos klinikos teikia tik tas paslaugas, kurios susijusios su chirurgija. Pacientai visada turi domėtis pasirinktomis klinikomis bei paslaugomis, nes kartais pasitaiko atvejų, kuomet jie pakliūna į sukčių rankas.

Yra tokių vietų, kuriose kai kurios procedūros atliekamos neteisėtai. Pavyzdžiui, odos priežiūros procedūros turi būti atliekamos tik su sertifikuota įranga, o taip pat jas gali atlikti tik licencijuoti gydytojai – dermatologai. Yra tokių privačių paslaugų teikėjų, kurie šią paslaugą suteikia neturėdami jokių medicininių licencijų. Spaudoje jau aprašytas ne vienas atvejis, kuomet pacientai kreipiasi į teismus dėl žalos atlyginimo, o svarbiausia – jie to reikalauja iš tų paslaugų teikėjų, kurie pasirodo tokias paslaugas teikia neturėdami net reikiamos kvalifikacijos.

Randų šalinimas lazeriu dažniausiai būna efektyvus tiems, kurių randai nėra labai gilūs, dideli bei ryškūs. Tai reiškia, kad dideliems randamas pašalinti reikės ir daugiau laiko, ir kelių procedūrų. Didelius randus gydytojai pašalina per tam tikrą laikotarpį, nes po kiekvienos procedūros rando vieta parausta ar kažkaip kitaip sureaguoja į lazerinę spinduliuotę, o tada tenka laukti kelias dienas ar savaites, jog vėl būtų galima pasinaudoti ta pačia procedūra. Privačiose klinikose teikiamos randų šalinimo procedūros yra saugios – ten dirba patikimas personalas, kuris konsultuos jus ir po procedūros.

Panašūs straipsniai:
 
Gigabyte Low Profile NVIDIA, 4 GB, GeForce GTX 1050 Ti, GDDR5, PCI Express 3.0, DVI-D ports quantity 1, HDMI ports quantity 2, Memory clock speed 7008 MHz
 
Benq ZOWIE XL2546 24.5 “, TN, FHD, 1920 x 1080 pixels, 16:9, 1 ms, 320 cd/m², Black
 
Samsung HW-MS6500/EN Namų kino sistema
 
Canon CA-110/CA-110E Kintamosios srovės adapteris/maitinimo šaltinis – Nauja, be pakuotės(BULK)