liemenėlės
Grožis,  Mada,  Pirkiniai

Liemenėlės pasirinkimas pavasariui

liemenėlėsApatinis trikotažas – itin svarbi detalė kiekvienos moters garderobe. Kaip ir kiekvieną sezoną norint atsinaujinti drabužius ieškome kažko naujo, taip norime atsinaujinti ir apatinio trikotažo garderobą. Jei kaip tik ieškote naujos liemenėlės, turime kelis paprastus patarimus, kurie gali kaip tik praversti.

  • Rinkitės spalvas. Pavasaris – spalvų ir atgimimo metas. Todėl net ir renkantis apatinį trikotažą, naudinga galvoti apie atgimstančias spalvas. Pamirškite tamsius žiemiškus atspalvius ir parduotuvėje pasižvalgykite lentynose, kur guli spalvingos liemenėlės bei maudymosi kostiumėliai. Greičiausiai šiam pavasariui Jums puikiai tiks geltonos, raudonos, mėlynos spalvos liemenėlė. Pabandykite spalvų gamą ir pamatysite, kad net nuotaika pagerės.
  • Keiskite tipą. Pavasaris smagus tuo, kad ne tik oras atšyla, bet ir palengvėja mūsų drabužiai. Turbūt kiekviena per žiemą pavargsta vilkėti sunkius paltus ar striukes, todėl pavasarinė atgaiva, kuomet galima apsivilti šį tą lengvesnio yra neįkainojama. Apie tai reikėtų pagalvoti ir renkantis liemenėlę. Dažniausiai pavasaris vėl grąžina dažną atvirų suknelių ir palaidinių nešiojimą, o ne retai tokia palaidinė šiek tiek apnuogina pečius ar turi gilią iškirptę. Todėl pavasarį naudinga įsigyti atviresnę liemenėlę, kuri neišlįs pro iškirptę. Taip pat tinka nėriniuoti apatiniai, kuriems net ir išlindus per suknelės kraštą, nepasirodysite vulgariai.
  • Derinkime kostiumėlius. Dažniausiai moteriškos liemenėlės parduodamos kostiumėlyje su apatinėmis kelnaitėmis. Tačiau pirkti abi sudedamąsias dalis visiškai nebūtina. Jei Jums reikalinga tik liemenėlė, tiesiog paieškokite parduotuvėje kostiumėlio, kuris puikiai derės prie Jūsų jau turimų apatinių drabužių. Galite išsirinkti liemenėlę jau turimoms kelnaitėms arba įsigyti kostiumėlį, kurio kelnaitės vėliau lengvai priderinsite prie jau turimų liemenėlių ir atvirkščiai.
  • Pasinaudokite galimybėmis. Jei ieškote šiuolaikiškos ir dailios liemenėlės pavasariui – puiki vieta jai surasti – internetas. Čia galite praleisti nemažai laiko, panaršyti įvairiose apatinio trikotažo parduotuvėse ir išsirinkti sau tinkančią prekę. Taip sutaupysite laiko ir pastangų, nereikės stumdytis parduotuvių eilėse, nesijaudindama galite išsirinkti net ir patį seksualiausią rinkinuką visoje parduotuvėje ir jis bus pristatytas Jums į namus. Be to, būtent pavasarį interneto parduotuvės, prekiaujančios apatiniu trikotažu, dažnai skelbia viliojančius pasiūlymus ir stebinančias akcijas. Pasinaudokite jomis.