Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Krūtų implantai: ką reikia žinoti apie jų įstatymo operaciją?

krutu implantai

Medicinai toliau sėkmingai žengiant į priekį, grožio industrija irgi neaplenkiama. Būtent dėl to dabar krūtų implantai yra siūlomi įvairiausių rūšių ir įvairiausiomis kainomis. Krūtinės didinimu besidominčioms moterims Lietuvoje dabar yra gana didelis pasirinkimas. Krūtinę didinti galima ne tik implantais, bet ir riebalais. Nors pastarasis variantas atrodo daug natūralesnis, plastikos chirurgai pabrėžia ir implantų privalumus, o jų tikrai yra ne vienas. Jeigu ir jūs domitės krūtų implantais, tuomet žinokite – geriausias kainas ir aukščiausią kokybę gali pasiūlyti tik geriausiai vertinamos grožio klinikos. Tiesiog nepatariama rizikuoti gulantis ant neaiškių specialistų operacinio stalo, nes tai gali kainuoti daug.

Krūtų implantus labiausiai išskirti verta dėl to, kad po operacijos užtenka vos kelių dienų. Pavyzdžiui, jeigu krūtinė didinama riebalais, tuomet pooperacinis laikotarpis gali užtrukti netgi keletą savaičių, o toks laukimas toli gražu nėra priimtinas visoms pacientėms. Štai implantų dėka pooperacinį periodą galima sutrumpinti net keletą kartų. Trumpai tariant, krūtų implantai įstatomi itin greitai, o sveikimo periodas gali trukti vos iki savaitės. Tiesiog reikia išlaukti kol sugis pjūvis ir tiek. Krūtų implantai taipogi naudingi tuo, jog pati operacija trunka ne taip ilgai. Priklausomai nuo pacientės norų, ji gali trukti kad ir vos kelias dešimtis minučių, jeigu viskas pavyksta taip kaip norima.

Plastikos chirurgai pabrėžia, kad operacijos trukmei įtaką gali daryti pacientės pasirinkimas per kurią vietą būtų įstatomi implantai. Tiesiog pacientė pati pasirenka pjūvio vietą ir tiek. Ji gali būti iškart po krūtimi, gali būti arčiau pažasties ir t.t. Visą svarbiausią informaciją suteiks plastikos chirurgai.

Pati krūtų implantų įstatymo procedūra gali būti atliekama pasirenkant kur įstatyti implantus – po liauka ar raumeniniu audiniu. Verta žinoti, kad krūtų implantai niekaip nedarys jokios įtakos nėštumo metu – jie trukdys žindymo procesui.

Kaip bebūtų, krūtų implantus visada reikėtų rinktis tik gerai pasidomėjus gamintojais. Profesionalūs plastikos chirurgai suteikia visą būtiniausią informaciją ne tik apie operaciją, bet ir apie pačius implantus. Patys specialistai dažniausiai renkasi geriausios kokybės gaminius, nes tai garantuoja geriausią rezultatą.

Panašūs straipsniai:
 
USB-C Charge Cable 2m
 
Daugiafunkcinis įrenginys Xerox WorkCentre 3025V_NI
 
Dell Inspiron 15 3576 15.6“FHD/i3-7020U/4GB/1TB/Radeon520 2GB/Win10/ENG RU/Black nešiojamas kompiuteris
 
Innova Glamorous Oil Gloss Spindesio suteikiantis plaukų aliejus, 75ml
Facebook Twitter