manikiūras
Grožis

Manikiūras: grožio salone ar pas „namines“ specialistes?

Bendraudami su moterimi, nesvarbu, būtumėte vyras ar kita dailiosio lyties atstovė, tikriausiai atkreipiate dėmesį į pastarosios nagus. Tvarkingas, subtilus manikiūras puošia bet kokio amžiaus moterį, nevarbu, ar ši dirbtų aptarnavimo srityje, ar dalyvautų iškilmingame priėmime. Savarankiškai daromas manikiūras reikalauja ne tik specifinių įrankių bei medžiagų, bet įgūdžių ir laiko. Dėl to ši procedūra dažniau patikima į profesionalių rankas. Tiesa, manikiūro paslaugas teikiančiųjų meistrių pasiūla plati, tad nereta moteris suka galvą, kam patikėti savo nagučių grožį. Vienas iš pagrindinių kriterijų, dėl kurio turėtumėte apsispręsti, ar pasitikėsite namuose dirbančiomis manikiūro meistrėmis, ar kreipsitės išimtinai tik į grožio salonus?

Natūralu, jog pradedančioji manikiūristė, tik bandanti „išsikovoti vietą po saule“ šioje srityje, savo karjerą dažnai pradeda namuose, įsigijusi pačias būtiniausias priemones, reikalingas paslaugos teikimui. Darbo vietos nuoma grožio salone kainuoja gana nemažai, o tai, ypač nežinant, ar verslas klostysis, gali sau leisti toli gražu ne kiekviena meistrė.  Namuose dirbančios grožio paslaugų teikėjos įprastai vilioja mažesnėmis kainomis. Tai – viena pagrindinių priežasčių, dėl kurių klientėms jos yra patrauklios. Jei atrasite namuose dirbančią grožio meistrę, turinčią talentą tam, ką daro, jums labai pasisekė. Pasidalinkite šios kontaktais ir su draugėmis. Pastarosios džiaugsis, o ir meistrė bus dėkinga, jog plečiate jos klienčių ratą.

Visgi grožio salone dirbančios manikiūristės bei kitas grožį puoselėjančias paslaugas atliekančios meistrės, nors ir kainuoja brangiau, tačiau suteikia daugiau pasitikėjimo. Manikiūras – specifinė sritis, artimai susijusi su higiena. Meistrė, nesilaikanti atitinkamos higienos reikalavimų, savo klientes gali „nustebinti“ ne tik gražiu manikiūru, bet ir…kraujo užkrėtimu ar kitomis infekcinėmis ligomis. Jei, įvertinusi visus niuansus, visgi pasirinkote naudotis namuose dirbančios grožio meistrės paslaugos, pirmo vizito metu žiūrėkite į ją tarsi pro padidinamąjį stiklą. Įvertinkite darbo vietos švarą, atkreipkite dėmesį, ar tinkamai dezinfekuojami manikiūro įrankiai, ar meistrė plaunasi rankas, ar kažkur nesimėto nešvarūs daiktai, naudoti teikiant paslaugą prieš tai buvusiai klientei ir panašiai. Buvimas budria apsaugo nuo galimų nemalonumų, susijusių su netinkamai teikiamai grožio paslauga bei leidžia džiaugtis patraukliu atlikto manikiūro kokybės ir kainos santykiu.