Grožis,  Mada,  Pirkiniai

Sidabriniai papuošalai: sidabriniai žiedai – puiki dovana

Gimimo diena ar Kalėdos – „neprašausite” dovanai išrinkę papuošalus. Kažkas gali bandyti kontraargumentuoti,  jog tai – ėjimas lengviausiu keliu, bet juk didžioji dalis aksesuarus itin mėgsta bei jais paįvairina kasdien dėvimą aprangą. Ir ne vien moterys: sidabriniai žiedai (ar kitas mėgiamas papuošalas) gali pradžiuginti dažną vyrą.

Sidabriniai papuošalai yra gaminami iš vieno populiariausio tauriojo metalo – sidabro. Ne viskas sidabras, kas sidabru žiba – šiek tiek pakeitėme žodžius liaudies patarlėje. Nenorint „užkibti” už prekiautojų, bandančių parduoti iš kitokio metalo pagamintus papuošalus kaip neva sidabrinius, juvelyru būti nereikia. Girdėjote žodį „praba”, ar ne? Tai tauriojo metalo kiekis lydinyje. Šis skaičiukas būna įspaustas ant dirbinio. Tad jei norite būti tikri, jog perkate sidabrą, būkite atidūs. Reikia žinoti ir tai, jog sidabriniai papuošalai nėra itin ilgaamžiai, kadangi metalas linkęs į patamsėjimą, braižymąsi, deformavimąsi. Būtina papuošalus tinkamai dėvėti bei prižiūrėti.

Jus domina būtent sidabriniai žiedai? Visų pirma reikia žinoti, jog šiandien sidabro gaminių galima įsigyti ne tik mums įprastose juvelyrinėse parduotuvėse, bet ir…internetu! Pastarojo pliusus turbūt žinote: patogumas, greitis, gera kaina. Pagrindinė problema ta, jog visos paieškos vyksta virtualiai – nėra galimybės paliesti, pasimatuoti (nebent jūs prieš tai kažką išsirinkote parduotuvėje, o internete ieškote atitikmens už mažesnę kainą). Kita vertus, jei žiedą perkate dovanų, taip pat negalite būti tikri, kaip pastarasis atrodys ant būsimojo šeimininko piršto. Tiek realias, tiek virtualias paieškas palengvinti gali žemiau pateikti patarimai.

  1. Kokią sumą galite leisti pirkiniui?

Nuo to ir reikėtų pradėti. Žiedo kaina priklauso nuo prabos, svorio, modelio dizaino ir papuošimo. Kuo visko daugiau, tuo ir kaina aukštesnė. Tačiau galima rasti kažką neįtikėtinai gražaus ir už patrauklią kainą.

  1. Kas patinka asmeniui, kuriam dovana skirta?

Jei tą žmogų pažįsti, perprasti jo skonį nėra sunku: pažiūrėkite, kokie tipo sidabriniai žiedai dažniausiai puošia pirštus. Ar tai kuklus, lygus, plonas žiedelis, o gal storesnis, graviruotas tam tikrais ornamentais, akį traukiantis įspūdingu inkrustuotu akmenuku?

  1. „Darbinis” ar „išeiginis” žiedas?

Nuspręskite, ar norite jog jūsų žiedas ant piršto būtų kasdien, ar tik ypatingomis progomis?  Puošnūs, itin didelėmis akutėmis žiedai dažniausiai nėra praktiški – visur kimba, maišosi, tokius daugelis mūvi ne kiekvieną dieną, bet saugoja juos išskirtiniams atvejams, kai norima pasipuošti.

  1. Žiedo dydis

Objektyviausias, tačiau, norint padaryti staigmeną, daugiausiai problemų keliantis aspektas. Idealu, jei pavyksta sužinoti tikrąjį dydį (nors tai nevisada atsimena ir pats žmogus). Perkant iš „akies”, geriau imti didesnį – sumažinti įmanoma, o štai su padidinimu ja problematiška.

Sidabriniai papuošalai pradžiugins kiekvieną: padovanokime savo dėmesį, išreikštą spindinčiu žiedeliu ant piršto!