veido kremas_kremas veidui
Grožis

Kaip išsirinkti veido kremą?

Apie sveiką ir gražią veido odą svajoja kiekvienas. Tam, kad ją tokią turėtume, odai būtina kasdienė priežiūra ir tinkamos odos priemonės. Deja, ne visuomet esame patenkinti tuo, ką naudojame, tuo pačiu netenkina ir rezultatas. Pagrindinė to priežastis – netinkamai pasirinktas veido kremas, o kartais jis apskritai nenaudojamas.

Kremas veidui turi būti pritaikomas pagal veido odos tipą, kurį gali nustatyti odos priežiūros specialistas. Odos tipai yra keturi: sausa, riebi, mišri ir normali. Dažnai išskiriama taip pat ir jautri oda, tačiau tai jau labiau patologija nei odos tipas. Renkantis kremą savo veidui būtina į tai atsižvelgti. Jeigu nesilankote pas odos specialistus, odos tipą galite nusistatyti ir patys.

Sausos odos tipą atpažinti nesunku – oda neretai pleiskanoja, nusiprausus veidą, odą traukia, praktiškai nėra matomų porų, oda papilkėjusi, matinė.

Riebi oda – priešingai, nusiplovus veidą oda visiškai nereikalauja kremo, netraukia (išskyrus dehidratacijos atveju). Tokia oda nuolatos blizga, odoje gerai matomos didelės poros, gali būti juodi taškeliai – tai užsikimšusios poros.

Mišrios odos taip pat išskiriami du tipai – mišri į sausumą ir mišri į riebumą. Pirmuoju atveju didesnioji dalis odos yra linkusi į sausumą, riebesnė yra tik T zonoje. Antruoju atveju – priešingai, daugiau yra riebios odos. Abiem atvejais neretai reikalinga taikyti kombinuotą odos priežiūrą, pasitelkiant skirtingas priemones.

Mažiausiai priežiūros reikalauja normali oda. Šio odos tipo savininkai gali džiaugtis pakankamai švaria, lygia oda, jų nekamuoja odos sausumas, traukimas, paprastai nejaučia diskomforto nenaudodami jokių priemonių. Tačiau vis dėlto klaidinga manyti, kad priežiūra yra nereikalinga. Visų tipų odai jos reikia, tik tam būtina pritaikyti tinkamą kremą ir kitas priežiūros priemones.

Kiekvienu atveju reikėtų rinktis kuo natūralesnius produktus, kuriuose yra didelė koncentracija veikliųjų medžiagų. Netiesa, kad natūralios priemonės yra mažiau veiksmingos, svarbu, kad kosmetika būtų kokybiška. Šiuolaikinės gamybos technologijos leidžia sukurti labai efektyvius natūralius produktus, pasitelkiant įvairius augalų ekstraktus, leidžiančius pasiekti puikių rezultatų.