Grožis

Kur Kaune pasidaryti nosies korekciją?

Nosies išvaizda bei estetika dažnai tampa opia problema tiek vyrams, tiek moterims. Graži bei lygi nosis yra vienas iš kertinių gražaus veido bruožų, todėl egzistuoja tokia procedūra, kaip nosies korekcija. Šią procedūrą atlikti gali tik kvalifikuoti bei patyrę plastikos chirurgai, kurie patobulins nosies išvaizdą ar pašalins nepageidaujamus trūkumus. Netiesa, kad nosį koreguojasi tik ja nepatenkinti žmonės. Yra ir tokių situacijų, kada nosies trūkumai arba išvaizda trukdo jos savininkui jaustis pilnavertiškai, gyventi be kompleksų. Norint pasidaryti nosies korekciją Kaune rinktis galima iš tikrai ne vienos plastikos chirurgijos klinikos, tačiau iš jų išsiskiria viena – GP klinika.

Užsukę į internetinį puslapį Gpklinika.lt galite pasiskaityti apie įvairias, šioje klientų labai pozityviai vertinamoje klinikoje atliekamas procedūras. Tarp jų yra ir kūno asimetrijos korekcijos, randų šalinimas, krūtų implantavimas bei krūtinės pakėlimas ir daug kitų. Tačiau čia sutelkime dėmesį į labai svarbią veido estetikai skirtą operaciją – nosies korekciją.

Prieš nosies korekciją apsilankę GP, gydytojo Gintaro Papečkio vardo klinikoje gausite išsamią bei profesionalią konsultaciją ir jos metu arba davę sau šiek tiek laiko apgalvoti galėsite priimti sprendimą pasigražinti chirurginiu būdu. Nosies plastika ir korekcija – delikatus ir gana intymus chirurginis procesas, kurio metu pasireiškia tikroji chirurgo meistrystė. Kadangi nosis yra pačiame veido centre, viskas vyksta preciziškai, tiksliai, saugiai. Operacijos metu pakoreguojama kaulinė ir kremzlinė nosies dalis, pagal kliento poreikius. Čia galima pakoreguoti nosies formą, pakeisti dydį, galiuko formą, susiaurinti šnerves, ją ištiesinti. Pas gerą chirurgą galimybės yra neribotos.

Nosies korekcija Kaune, GP klinikoje truks vos porą valandų, tačiau pokyčiai jausis ir matysis visą gyvenimą. Jeigu to norite, užsiregistruokite konsultacijai ir nieko nelaukdami pagerinkite savo gyvenimą jau dabar!