OnePlus X
Įvairūs,  Laisvalaikis,  Mada,  Pirkiniai

OnePlus X – flagmanas už puikią kainą

OnePlus X – naujausias gamintojo flagmanas

OnePlus XVos prieš metus buvęs nežinomu, OnePlus prekinis ženklas šiandien jau užsitikrino savo įvaizdį, bei patenkintų klientų ratą. Šiai dienai, siūlomi trys šiuo vardu pasipuošę išmanieji telefonai. Tai yra One, Two bei X modelių įrenginiai. Pastarieji – OnePlus X – ilgai laukti, naujausi šio vardo telefonai. Išvydus kokia patraukli OnePlus X kaina,  pamanysite, jog šie išmanieji telefonai turėtų būti vidutinio arba žemesnio nei vidutinis galingumo, bei ne pačios geriausios kokybės, tačiau tai visiška netiesa. Žema OnePlus X kaina – tai tik rinkodaros strategija, užtikrinanti didelį patenkintų klientų ratą. Pilnai tuo įsitikinsite tik išbandę šį įrenginį, tačiau kol dar to nepadarėte aptarsime jo specifikacijas, išvaizdą, bei kitas ypatybes.

Minimalistinis OnePlus X dizainas

Išmanieji telefonai neprivalo būti labai išskirtinės išvaizdos. Akį rėžiantis dizainas kartais tikrai gražu, tačiau labai greitai atsibosta. Būtent apie tai buvo pagalvota kuriant OnePlus X išvaizdą. Atsižvelgiant į OnePlus X kainą išvaizda pasiekta stulbinanti. Ant įrenginio nerasite visiškai nieko nereikalingo. Juk svarbiausia yra tai, kas telefono viduje, o ne išorėje. Taip pat gamintojas siūlo Jums dvi spalvas: onikso juodą, bei šampano baltą. Pasirinkti nebus sunku, o jei norėsite kitų spalvų, visuomet galėsite įsigyti silikoninių dėkliukų, ar spalvotų nugarėlių.

OnePlus X technologija

OnePlus XGražus dizainas ir galingos technologijos nėra nesuderinami dalykai. Minimalistinis dizainas leidžia gamintojams atsikratyti visko ko nereikia, ir užpildyti laisvą vietą kompaktiškomis mikroschemomis bei kitomis technologijomis. Nepaprastai galingas keturių branduolių bei 2,3 gigahercų Krait 400 centrinis procesorius užtikrins, jog OnePlus X veiks maksimaliu pajėgumu, be jokių striginėjimų, bet kur ir bet kada. Juk Qualcomm Snapdragon 801 viena geriausių sistemų, kurias turi išmanieji telefonai. Adreno 330 GPU – grafikos apdorojimo sistema užtikrinanti, jog naujausius, aukščiausių reikalavimų žaidimus žaistumėte be jokių apribojimų. Visus failus lengvai tvarkysite tiesiai iš savojo OnePlus X telefono. Tačiau jei norėsite dar daugiau atminties, ją galėsite praplėsti net 128GB microSD kortele. Visus savo failus nuo šiol galėsite nešiotis savo kišenėje! Ir visa tai galite įsigyti dabar dar mažesne OnePlus X kaina.

Nepaisant integruotos ir taip nemažos talpos Li-Po 2525 mAh baterijos, įrenginio techninė ir programinė įrangos yra tobulai optimizuotos minimalioms energijos sąnaudoms. Todėl su padidinta įrenginio ištverme, daugiau nebereikės krauti telefono kiekvieną kartą prieš kur nors išeinant. Su OnePlus X galėsite valandų valandas naršyti internete, klausytis muzikos, žiūrėti video bei žaisti žaidimus.

OnePlus X  kaina – ne rodiklis

Kaip jau minėjome, žema OnePlus X kaina yra tik rinkodaros dalis. Gamintojų tikslas – užsitikrinti uždarą patenkintų vartotojų ratą. Pastebėjote, jog techniniai įrenginio parametrai yra tikrai įspūdingi. Beliko įsitikinti tuo patiems. Tam, kad jį įsigytumėte, turėtumėte gauti pakvietimą iš įrenginiu jau besinaudojančio žmogaus. Tačiau šiandien kai kuriose elektroninėse parduotuvėse OnePlus X parduodami be jokių apribojimų. OnePlus X kaina žema, tačiau tai jau trečias vis labiau populiarėjančio prekinio ženklo įrenginys. Kylant paklausai kainos kilimas neišvengiamas, todėl vėlesni įrenginiai gali nebebūti tokie pigūs.