Mada

Naktiniai drabužiai ir maudymosi kostiumėliai: kokius rinktis geriausia?

medvilniniai naktiniaiTobulas miegas neįsivaizduojamas be dailių naktinių marškinių, pižamos ar įvairių komplektėlių. Nepailsime ne tik dėl nepatogios lovos ir čiužinio, bet ir dėl netinkamai pasirinktų miego drabužių, kurie varžo judesius, spaudžia ir pernelyg aptempia kūną. Kalbant apie maudymosi kostiumėlius, jie formuoja mūsų figūrą ir taip pat padeda jaustis arba grakščioms ir gražioms, arba dar labiau skatina kompleksuoti. Taigi kaip pasirinkti tai, kas tinka ir kas patiktų?

Naktinukai: patogumas ir stilingumas viename

Jei norite pataikyti į dešimtuką, geriausiai jums tiks tie naktiniai, kurie pasiūti iš natūralių pluoštų – medvilnės, bambuko, iš bėdos – viskozės. Daugelis merginų yra įsitikinusios, kad gražių medvilninių naktinukų nebūna, tačiau jos labai klysta: pakanka tik užsukti į populiaresnę apatinių drabužių parduotuvę, ir akys tiesiog ima raibti nuo medvilninių apatinių drabužėlių gausos. maudymosi kostiumeliaiJie dekoruoti kaspinėliais, žirniukais, petnešėles puošia drugeliai, sagtelės ir taip toliau. Taigi šiandien jau galima suderinti ne tik praktiškumą, bet ir dailią išvaizdą. Dailūs naktiniai šiandien neretai primena ne miego drabužius, bet sukneles: juk kiekviena dama nori gražiai atrodyti net ir miegodama, o jei dar šalia ilsisi svajonių princas… Taigi pats metas susirūpinti, ką dėvime miegodamos, ar mūsų kūnas kvėpuoja ir tinkamai ilsisi.

Maudymosi kostiumėliai: tinkamai pasirinktas dydis ir forma

Jei norite paslėpti figūros trūkumus ir pabrėžti privalumus, pasidomėkite, koks maudymosi kostiumėlis tiktų pagal jūsų figūros tipą. Maudymosi drabužėlis paryškins krūtinę, jei ją turite tobulą, taip dėmesį nukreipdamas nuo pernelyg plačių klubų. Jei pilvukas – netobulas, rinkitės vientisą maudymosi kostiumėlį arba variantą, kuris pridengia pilvą. Jei krūtinė – maža, puikiai tiks „maudymukas“ su pakietinimu, drauge pakeliančiu krūtinę ir suteikiančiu jai formą. Jei kojytės pernelyg trumpos, nesirinkite šortukų tipo maudymosi kostiumėlio, nes jis vizualiai dar labiau trumpins kojas. Tobulas maudymosi kostiumėlis – toks, kuris pagal jūsų matmenis nėra nei per didelis, nei per mažas: viskas turi būti kaip tik, ne per laisva ir ne per daug aptempta. Tai viena iš pagrindinių sąlygų, kad paplūdimyje atrodytumėte tobulai.