rubai vyrams
Įvairūs,  Mada,  Paslaugos,  Pirkiniai,  Verslas

Rūbai vyrams gali būti parduodami ir tikrų sukčių

Kai kurie vyrai skundžiasi, jog šiuo metu rūbų pasirinkimas internete jiems yra gerokai mažesnis nei moterims, tačiau reikėtų pastebėti ir tai, kad ne tik el. parduotuvėse galite įsigyti kokybiškų drabužių, kurių kaina nebūtų milžiniška – ir kitos vietos pateikia gana naudingų pasiūlymų. Rūbai vyrams yra parduodami daug kur, tad nereikėtų apsistoti ties viena el. parduotuve. Žinoma, čia taip pat reikėtų akcentuoti ir saugumą, nes el. parduotuvėse jis yra bene aukščiausias.

Rinkdamiesi kitas vietas rūbams įsigyti, jūs rizikuojate patekti į ne itin sąžiningus tikslus turinčių asmenų rankas. Taip, kalbame apie aferomis užsiimančius sukčius, kurių gretos nuolatos auga. Pastebima, kad elektroninėje erdvėje daugėja ne tik pardavėjų skaičius, bet ir aferistų kiekis kaip reikiant auga. Jeigu norite išvengti visų bėdų, tada siūlytume likti prie el. parduotuvių, tačiau jeigu nusprendėt rizikuoti, siūlytume bent jau pasidomėti pagrindinėmis priemonėmis, padedančiomis apsisaugoti nuo nemalonių pinklių.

Vyriški rūbai yra paklausūs, nes kaip pradžioje sakėme, el. parduotuvių, kurios skirtos vyrams, yra mažiau ir būtent todėl sukčiai išnaudoja galimybę pritraukti naivuolių. Tai reiškia, kad būtent fiktyvios parduotuvės yra kuriamos su siekiu pritraukti vyrų dėmesį – šiuolaikiški ir stilingi rūbai tokiose vietose yra parduodami neva už pasakiškai stebuklingą kainą. Tai būna ypač maži rūbų įkainiai, kurie turėtų priversti jus susimąstyti. Juk įprasta, kad kiekvienas pardavėjas turi užsidėjęs atitinkamą antkainį, jog galėtų iš savo parduodamos produkcijos ir išsilaikyti, ir uždirbti. Todėl turėtumėt nustebti, jeigu jums siūlomi rūbai kainuotų dvigubai pigiau negu kitose vietose. Rūbai gali kainuoti vos kiek mažiau – tai būtų laikoma konkurencine kaina, tačiau jokiu būdu jie nekainuos per pus pigiau. Tai gali būti svarbiausias signalas, rodantis, kad jus bando tiesiog privilioti.

Atradus minėtas mažas kainas, jokiu būdu neskubėkite pateikt užsakymo – įsitikinkite, kad su pardavėju viskas yra tvarkoje. Sužinokite jo rekvizitus, o jie bus matomi el. parduotuvėje. Tada, pateikę užsakymą, jūs gausite rekvizitus apmokėjimui. Jeigu jums nėra išduodama išankstinė sąskaita faktūra, faktas, kad tokia veikla yra nelegali. Taip pat žiūrėkite, kad svetainėje nurodyti rekvizitai būtų tokie patys kaip ir nurodyti mokėjimo informacijoje.