Mada

Išskirtiniai džemperiai – susikurti galite patys

Džemperis, džemperis su gobtuvu ar marškinėliai yra ne tik rūbas, kurį patogu dėvėti kasdien. Tai ir asmenybės išraiška, kuomet rūbas papuoštas išskirtiniu piešiniu ar užrašu. Personalizuoti džemperiai su užrašais, ypač jei su jūsų pačių kurtu dizainu, yra vienetiniai drabužiai, kurių daugiau niekas neturės ir niekur kitur nerasite.

Iš kitos pusės, galite susikurti marškinėlius sau ir savo antrai pusei. Arba mergvakario kompanijai. O gal darbuotojų grupei, kurie atstovaus įmonę miesto maratone. Žodžiu, išskirtinumo siekti galima įvairiomis progomis ir įvairiose situacijose. Svarbiausia, jog tai padaryti galima labai paprastai.

Platus pasirinkimas

Šiais laikais kuo jau negalima skųstis, tai pasirinkimu. Rinkoje didžiulė pasiūla pačių įvairiausių džemperių, kurie tarsi balta drobė menininkui (t.y. jums) susikurti išskirtinį drabužį savo laisvalaikiui ar įvairioms progoms. Džemperiai su kišenėmis, su kapišonu, su užtrauktuku, be užtrauktuko, su aukštesne apykakle ar be jos. O kur dar pasirinkimas audinių, medžiagos sudėties bei spalvų, o taip pat ir dydžiai, kirpimas ir bendras modelio vaizdas.

Taigi išsirinkę džemperį ir dar papuošę jį savos kūrybos dizainu, paveikslėliu, logo ar užrašu, turėsite tikrai vienetinį kūrinį.  O dar ir spaudos ant tekstilės pasirinkimų gausa – siuvinėjimas, spausdinimas įvairiais būdais. Ir piešinys gali būti didelis mažas, ant priekio, ant nugaros. Žodžiu, kuomet sakoma platus pasirinkimas, jis iš ties yra platus.

Išskirtinis dizainas

Noras išsiskirti iš visų yra natūralus visiems žmonėms. Nereikia galvoti apie kažką ekstravagantišką ar iššaukiančio. Užtenka tiesiog išskirtinės grafikos ant džemperio.

Visais laikais, džemperiai ir marškinėliai buvo tie rūbai, ant kurių būdavo naudojama išskirtinė grafika, šiems drabužiams suteikiamas kitoks vaizdas. Kodėl? Net tai paprasta, tai laisvalaikio rūbai, kuriuos visi nešioja kasdien, technologijos leidžia pasiekti itin gerų rezultatų uždedant paveikslus, piešinius ar užrašus ant džemperių.

Negalime paneigti, jog prie technologijų išsivystymo prisidėjo verslas, kuris norėjo ne masinės gamybos, o mažų kiekių užsakymų, džemperių, marškinėlių, kuriuos galėtų dovanoti savo klientams, pirkėjams ir šie taptų vaikščiojančia reklama.

Naudojantis spaudos ant tekstinės įmonių paslaugomis gali lengvai sukurti savo drabužį. Ko tam reikia?

  • Idėjos. Kažko, kas atspindėtų jus ir būtų teksto, paveikslo, abstraktaus piešinio pavidalu.
  • Išsirinkti rūbą. Spaudos ant tekstilės įmonės siūlo platų pasirinkimą drabužių, ant kurių gali atspausdinti jūsų norimą grafiką.
  • Pateikti užsakymą. Ir jau netrukus galėsite mėgautis vienetiniu gaminiu.

Anksčiau buvome įpratę, jog spauda ant tekstinės, t.y. ant marškinėlių, ant džemperių būdavo daroma tik dideliems užsakymams. Sakykim minimum krepšinio komandai, visam universitetui ar visą paletę reklaminių džemperių klientams. Šiandien galima drąsiai užsisakinėti vieną džemperį ir tai nebus kosminė kaina.

Beje, nereikia būti menininku ar dailininku, norint sukurti kažką unikalaus. Esama daugybės programėlių, kurios leidžia sukurti marškinėlių ar džemperių dizainą. Galima naudotis šablonais, kuriuose pakeičiate tekstus, spalvas ar pridedate piešinius ir viskas. Tai padaryti dar niekada nebuvo taip paprasta.

Technologijų taip pat esama pačių įvairiausių, galinčių išgauti geriausius rezultatus įvairiose situacijose: šilkografija, UV spauda, skaitmeninė spauda, sublimacija ir pan.

Džemperiai įvairioms progoms

Išleistuvės, atostogos, gimtadieniai – nesvarbu, kokia proga, būsimam renginiui galite pasigaminti įsimintiną džemperį. Visi džemperiai ir  marškinėliai yra be minimalaus užsakymo dydžio, todėl galite susikurti tiek vieną pasirinktinį džemperį sau, tiek vienodus marškinėlius visai grupei. Juk taip smagu, per kokią nors šventę ar kur nors dalyvaujant (pavyzdžiui, maratone) jausti grupės vienybę, iš toli pastebėti vienas kitą minioje būtent dėl išskirtinio džemperio. Geriausia, kad džemperį galite pritaikyti pagal savo norus.