Mada

Juvelyriniai dirbiniai – geriausia dovana

Juvelyriniai dirbiniai yra viena geriausių dovanų idėjų moteriai. Ypač populiaru yra dovanoti auksinius žiedus su įvairiais brangakmeniais, kurie gali būti komplektuojami su dailiu kaklo papuošalu ar auskarais. Tai bus maloni staigmena ir dovana jūsų mylimai moteriai, kuriai nesate abejingi. Taip pat tokia dovana visada primins apie jus ir nebus pamiršta. Žiedas su brangakmeniais, niekada nebus laikomas banalia dovana, ji parodo jūsų pasitikėjimą savimi ir galimybę investuoti į išliekamąją vertę turinčius papuošalus. Ir po daugelio metų jie bus vertingi ir aktualūs.

Renkantis žiedą su brangakmeniais, reiktų pagalvoti apie savo mylimosios charakterio savybes, mėgstamas veiklas, spalvas, kurias dažniausiai nešioja savo garderobe. Taip pat vertėtų pasidomėti ir apie brangiųjų akmenų savybes ir jų simboliką, pvz. deimantai simbolizuoja amžiną meilę, ištikimybę ir santykius, gausius tyriausių meilės jausmų; rubinų intensyviai raudona ar žalia spalva, simbolizuoja aistrą, karštą meilę, suteikiančią drąsos ir galios įveikti visas kliūtis; safyrai, manoma, kad gali valdyti jūsų likimą, suteikiant išminties, priimant lemtingus gyvenimo sprendimus bei reiškia gausą ir klestėjimą.

Žiedai papuošti įvairiais brangakmeniais tapo populiarūs dar Renesanso epochoje, nes žiedui buvo priskiriama ne tik socialinio statuso simbolika, bet ir noras juo grožėtis. Ta mados tendencija išliko aktuali ir iki šių laikų. Žiedas su brangakmeniais ant rankos visada ne tik parodo savo grožį, bet ir papuošia jus, ir parodo jūsų statusą visuomenėje. Dažnai pagal brangakmenį galima “nustatyti” jūsų šeimyninę padėtį, finansines galimybes, o kartais ir nusakyti jūsų ketinimus. Ta informacijfa gali būti užkoduota ir pagal tai, ant kurio piršto bus nešiojamas žiedas. Linkime atsakingai ir apgalvotai išsirinkti patikusį žiedą su brangakmeniais, ir maloniai nustebinti, tą žmogų, kuriam bus skirta ši puiki dovana.