Laisvalaikis

Išskirtinis restoranas Kauno širdyje

Ieškantiems jaukaus restorano ypatingai progai, rekomenduojame restoraną L’Artisan, esantį Daugirdo viešbutyje, Kauno senamiestyje. Jo išskirtinis interjeras, puikus meniu ir malonus aptarnavimas padės jums jaustis labai gerai ir nuostabiai praleisti laiką su savo mylimu žmogumi ar gera kompanija. Restorane L’Artisan jūs galėsite paragauti išskirtinės kokybės maisto, pagaminto talentingo virtuvės šefo.

Norintiems turiningai praleisti laiką su draugų kompanija, siūlome kartu leistis į gastronominę skonio kelionę ir degustuoti išskirtinius patiekalus, ir įvairius rūšinius vynus. Švenčiantiems šeimos šventes, įvairius jubiliejus, gimtadienius, krikštynas ar vestuves restoranas L’artisan gali pasiūlyti didesnes erdves, talpinančias apie 90 žmonių. Restorano kolektyvas pasistengs, kad visi  jūsų norai būtų išpildyti, ruošiant jūsų pageidaujamą maistą, tad jums tiesiog reikės mėgautis ir džiaugtis nepamirštamomis šventės akimirkomis.

Galite užsakyti restorano erdves ir savo susitikimams su verslo partneriais, paslaugų pristatymams ar verslo pietus konferencijos svečiams. Visi bus maloniai nustebinti turėdami galimybę pamatyti senovinę Kauno architektūrą iš vidaus ir pajusti jos dvasią. Šioje aplinkoje patiektas maistas, jų atmintyje ilgam išliks kaip puikus prisiminimas. Jei planuojate susitikti su senai matytu bičiuliu galite rinktis vieną iš jaukių restorano L’Artisan barų, kur galėsite paragauti rinktinių tauriųjų gėrimų ir užkasti. O gal tiesiog norėsite išgerti puikios kavos ir pasmaližiauti burnoje tirpstančiais desertais? Tuomet tai tikrai tinkama ir verta jūsų dėmesio vieta, kurioje galite tai padaryti.

Dažnai restoranas L’Artisan kviečia savo svečius į išskirtines vakaro programas, gyvos muzikos koncertus, kuriuose skamba klasikinė muzika, džiazo improvizacijos ar romantiškos baladės. Visiems išsiilgusiems jaukumo linkime praleisti puikų laiką pačioje Kauno senamiesčio širdyje ir paragauti ne tik išskirtinio maisto bei gėrimų, bet ir padovanoti sau ir kitiems malonių akimirkų.