Namams

Kėdės svarbi interjero detalė

Namų interjere, stilingos kėdės gali tapti puikia dekoro detale, kuri gali papildyti jau esamą namų stilių arba tapti ryškesniu akcentu, suteikiančiu jiems žaismingumo bei šiuolaikiškumo. Pats lengviausias būdas papuošti savo namus tai atnaujinti ar pakeisti turimas kėdes. Renkantis kėdes, jūs galite kūrybiškai žaisti spalvomis, medžiagų faktūromis ar formomis netgi skirtingomis jų funkcijomis. Šiuolaikinės mados tendencijos leidžia nederinti kėdžių dizaino su kitais baldais. Jas įkomponuoti į bendrą namų interjero paveikslą galite pasitelkę įvairius dekoro elementus: užuolaidas, pagalvėles, pledus, kilimėlius, augalų vazonus, rėmelius, dekoratyvines skulptūras ar kitas malonias smulkmenas.

Svarbiausia, kad jums būtų patogu, malonu ir jauku būti savo susikurtoje erdvėje. Jei nusprendėte įsigyti klasikinio stiliaus kėdes, jums reikėtų nuspręsti iš kokios medžiagos jos bus pagamintos (pvz. medžio, metalo ar plastiko) ir kaip bus aptraukta jų sėdimoji dalis ir atlošas (pvz. gobelenas, eko oda ar natūrali oda).

Kėdės patogumas priklauso nuo jos aukščio, gylio ir konstrukcijos. Renkantis kėdes, jei yra galimybė, atsisėskite ir išbandykite jas gyvai. Pagalvokite apie komfortą, ar patogiai joje jaučiatės, ar galite atremti nugarą, rankas ar kojomis liečiate grindis, o gal norėsis jas pasikelti aukščiau, ieškant dar didesnio komforto. Išsakykite savo pastebėjimus, pojūčius ir lūkesčius pardavimų vadybininkui, kuris pasistengs atrasti būtent tas kėdes, kurios atitiks jūsų pageidavimus ir viziją. Nemažiau svarbu, kad kėdes būtų lengva prižiūrėti ir valyti. Taip pat jos turi būti atsparios įbrėžimams, neprarastų stabilumo ir tuo pačiu, nesunkios, kad jas galima būtų lengvai pastumti, perkelti iš vienos vietos į kitą, neužimant papildomos erdvės, apribojančios laisvą judėjimą. Taigi viskas turi būti apgalvota ir tarnauti jūsų patogumui bei komfortiškam poilsiu jaukiuose namuose.