Namams

Patarimai, kaip išsirinkti spintą prieškambariui

Pirmas dalykas, kurį mato jūsų svečiai, yra prieškambaris, o pirmasis įspūdis, kurį jis padarys, bus ryškiausias ir įsimintiniausias. Todėl, nusprendę įrengti prieškambarį, turėtumėte viską gerai apgalvoti.

Tiesą sakant, baldų pasirinkimas prieškambariui yra gana paprastas, svarbiausia atsižvelgti į dizaino reikalavimus, paties kambario dydį ir funkcionalumą.

  • apsvarstykite kambario dydį

Deja, dauguma koridorių, kuriuose įrengti standartiniai apartamentai, negali pasigirti laisvos vietos pertekliumi, todėl renkantis baldus šiam kambariui ypač svarbu atsižvelgti į jo dydį.Geras sprendimas čia būtų spintos naudojimas pagal užsakymą.Pagamintas baldas puikiai tilps mažame prieškambaryje. Be to, tokia spinta nėra per daug reikalaujanti laisvos vietos jai įrengti, nes jos durys nesivarsto, bet juda. Šis dizainas leis išnaudoti kiekvieną kvadratinį centimetrą erdvės.

  • nuspręskite dėl stiliaus

Kalbant apie apstatymo stilių, būtų gerai atsižvelgti į tai, kad prieškambaris per daug nesiskirtų nuo kitų jūsų namų zonų. Tačiau yra dizainerių, manančių, kad radikalus stilistinis skirtumas yra tinkamas, pakaks tik mažų detalių, kurios sujungtų skirtingų kambarių stilių.

Jo apstatymui geriau naudoti šviesių spalvų baldus – tokiu būdu galite vizualiai išplėsti erdvę. Geriau šios vietos neužgriozdinti, šiuo atžvilgiu geriausiai tinka minimalistiniai interjero stiliai.

  • pasirinkite medžiagą

Dauguma korpusinių baldų šiandien yra pagaminti iš medžio drožlių plokštės arba MDF – šią medžiagą lengva apdoroti, tinkamai prižiūrint, baldai iš jos tarnauja daugelį metų.

Atkreipkite ypatingą dėmesį į sistemų kokybę, kurios  atsakingos už durų varčių judėjimą. Čia, kaip ir kitais atvejais, renkantis baldus, taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į įrangos ir furnitūros konstrukcijos kokybę bei patikimumą.

  • nepamirškite veidrodžio

Tiesą sakant, tai yra dar vienas svarbiausių prieškambario elementų – dauguma žmonių jaučia poreikį prieš išeinant iš namų pažvelgti į veidrodį.