Veido odos priežiūra
Grožis

Kaip sustabdyti laiką? Oda ir senėjimas.

Laiko tėkmė atsispindi mūsų veiduose. Ir nors daugelį amžių mokslininkai ieško amžino gyvenimo eliksyrų, kol kas galime džiaugtis tik būdais ilgiau atrodyti jauni. Senėjimo ženklai veide, daugelyje kultūrų yra maskuojami, ieškoma būdų kaip prižiūrėti odą, jog ji atrodytų lygi ir elastinga, kaip jaunų žmonių. Priimant tinkamus sprendimus ir naudojant tam tikras priemones, tai įmanoma.Tad šiandien dalinamės patarimais, ką daryti, kad kuo ilgiau galėtume džiaugtis jaunatviška ir elastinga oda.

Oda reikia rūpintis nuo jaunystės

Dažna daroma klaida, yra manymas, jog jauniems nereikia rūpintis savo oda, nes ji ir taip graži, o rūpintis reikia tik gerokai po trisdešimtmečio. Tačiau tiesa ta, jog oda pradeda senti nuo 25 metų ir jau nuo tada veido priežiūra turi tapti kasdieninės rutinos dalimi.  Kiekvienu amžiaus laikotarpiu organizmas ir oda patiria skirtingus poveikius, vyksta senėjimo procesus, kuriuos reikia stabdyti odos priežiūros priemonėmis ir specialiomis rutinomis.

  • 25-30 metų. Stresas, nuovargis ne tik atsispindi veide po sunkios dienos, tačiau ir „geriasi“ į odą. Tad šiuo gyvenimo laikotarpiu svarbu palaikyti odos švarą, naudoti kokybiškus prausiklius, makiažo valiklius, maitinamuosius ir drėkinamuosius kremus. Kosmetikos priemones reikėtų rinktis su antioksidantais bei retkarčiais pasilepinti veido masažu.
  • 30-35 metų. Pirmieji senėjimo požymiai tampa akivaizdūs ir pastebimi aplinkinių. Norint, kad taip nenutiktų, reikėtų rinktis kosmetikos ir odos priežiūros priemones su kolagenu, hialurono rūgštimi. Veido šveitiklis turėtų tapti įprastu produktu vonioje, o veido masažus derėtų padažninti.
  • 35-45 metų. Odos atsinaujinimas tampa sudėtingesnis, pažeidžiami gilesni odos sluoksniai. Derėtų pereiti prie Anti-Age odos priežiūros priemonių, kurios mažina raukšleles bei stangrina odą. Maitinti, drėkinti, masažuoti – jau ne rekomendacija, o privaloma.
  • 45-55 metų. Šiuo laikotarpiu atsiskleidžia kiek prieš tai rūpinotės savo oda. Šiuo laikotarpiu svarbu nenuleisti rankų ir tęsti patikusių ir tinkančių odos priemonių naudojimą, neleisti odai „rodyti kaprizų“.

Jei įsiskaitėte, pagrindinė mintis, jog kuo anksčiau pradedate rūpintis ir puoselėti odos grožį, tuo lėčiau ateis senatvė. Žinoma, svarbiausia, jog jaustumėte gerai širdyje ir mylėtumėte save. Tačiau nepamirškite, jog odos priežiūra taip pat meilės išraiška pačiam brangiausiam žmogui – sau.