Calvin Klein
Grožis,  Mada,  Pirkiniai

Kaip atrasti savo stilių?

Sakoma, kad mados sukasi ratu, tad žmogus, kuris nori visada atrodyti madingai – turi investuoti nemažai pinigų į drabužius, kurie beveik kiekvieną sezoną skiriasi. Tačiau stilius – kur kas geresnis pasirinkimas, tačiau gali būti gana sunku rasti tai, ko reikia ir tuo pačiu nepamiršti, kad rasti reikia rūbus, kurie labiausiai tinkami Jums.

Calvin Klein drabužiai yra vienas geriausių pasirinkimų, tad siūlome juos rinktis, kadangi galėsite atrodyti ne tik puikiai, tačiau taip pat ir atskleisti savo stilių.

Svarbiausia kuriant stilių įvertinti daugelį mažų smulkmenų, kurios gali nulemti, kad Jums pavyks atrodyti puikiai. Pateiksime kelis patarimus, kurie garantuoja, kad stiliaus kūrimas bus paprastas, konkretus, o rezultatas – pranoks lūkesčius.

Pirmiausia, žinoma, reikia sužinoti savo figūros tipą, kadangi kai jis konkretus ir aiškus – kur kas paprasčiau pirkti drabužėlius. Dažniausiai moterų figūros tipai aptariami kur kas aiškiau, tad kai vyrams reikalingas konkretumas – reikia daugiau laiko. Visgi, suprasti, koks yra Jūsų figūros tipas – tikrai įmanoma. Ir geriausia tam pasitelkti internete pateiktus pavyzdžius, kurie padeda gana konkrečiai nusakyti savo kūno matmenis.

Žinoma, lygiai taip pat turi būti vertinama plaukų ir odos spalva. Sakysite, kad smulkmena? Tikrai ne, kadangi dažniausiai tai padeda nusakyti – koks stilius Jums labiausiai tinka. Lygiai taip pat pavyks kur kas paprasčiau įvertinti – kokios spalvos drabužiai turėtų dominuoti. Gali atrodyti tik kaip smulkmena, tačiau labai svarbi, kadangi iškart žinosite, kokie Calvin Klein drabužiai visada turėtų būti Jūsų spintoje.

Kuriant stilių taip pat reikia įvertinti ir savo pomėgius, savo vidinį pasaulį, kuris labai dažnai nusako – kokie drabužiai Jums labiausiai tinkami.  Kol vienos moterys dažniausiai renkasi kuo laisvesnius stilius, kadangi tokiu atveju tik tokiu atveju Jums pavyks gerai jaustis, tuo tarpu kitoms labiausiai patinka griežtumas ir klasika, kadangi būtent taip jos geriausiai jaučiasi.

Žinoma, visada internete naudinga peržiūri pavyzdžius, kurie galėtų Jums padėti susikurti stilių, kuris leis atskleisti save kaip asmenybę ir tuo pačiu kasdien žygiuoti gatve tarsi podiumu.