Echolotas Deeper Smart Fishfinder – patraukli naujovė žvejams

echolotas deeper smart fishfinder-Kiekvienas žvejys mėgėjas ar profesionalas vos tik sušvitus pavasarinei saulutei traukia iš sandėliuko meškeres, žvejybos įrankius ir aprangą, renkasi naujas priemones ir traukia į krantą. Vieniems tai galimybė atitrūkti nuo namų ir darbo rutinos, kitiems laisvalaikio praleidimo būdas, tretiems sporto rūšis. Tačiau kiekvienas daugiau ar mažiau trokšta pagauti kuo geresnį laimikį. Jei anksčiau tai lemdavo sėkmė, tai dabar padeda specialus lietuvių sukurtas prietaisas Echolotas Deeper Smart Fishfinder.

Jau ne pirmus metus lietuviai išbando įvairių gamintojų sonarus, tačiau nei vienas negavo tiek daug teigiamų atsiliepimų kaip Deeper Smart Fishfinder. Šis prietaisas, kaip ir priklauso sonarui, yra skirtas svarbiausios informacijos gavimui: kur yra žuvų telkiniai, judėjimo kryptis, koks yra vandens telkinio gylis, kokia vandens temperatūra bei dugno kontūras ir kiti įvairūs duomenys, kuriuos patyrę žvejai lengvai panaudoja interpretacijoms ir sprendimui kur derėtų prisėsti ir užmesti meškerę.

Visgi paprastai vadinamas “deeperis”, nėra toks kaip kiti jo pirktakai ir jį pagrįstai vadina „išmanusis deeperis“ . Tai pirmasis echolotas pasaulyje, kuris suderintas su mobiliaisiais telefonais bei planšetiniais kompiuteriai, kurie veikia su Android bei iOS operacinėmis sistemomis. Į mobilųjį įrenginį tereikia atsisiųsti programėlę, instaliuoti ir jis jau gali veikti su įsigytu sonaru. Belaidžiu ryšiu sonaro perduodama informacija atvaizduojama mobiliojo įrenginio ekrane.

Išmaniojo sonaro panaudojimas begalinis: echolotas gali būti naudojamas žvejojant vandenyne, upėje ar ežere, sūraus arba gėlo vandens telkiniuose. Echolotas Deeper tinkamas tiek žvejojant nuo kranto, tiek telkinyje iš vandens transporto priemonės. Echolotas veikia nuo -10 iki +40 laipsnių temperatūroje, atsparus smūgiams ir kitiems aplinkos poveikiams. Sukurtas naudojant revoliucinę technologiją, Deeper Smart Fishfinder yra idealus įrankis norint sugauti išties daug žuvų.

Panašūs straipsniai:
 
Asus VivoBook X541UA Black Chocolate, 15.6 “, HD, 1366 x 768 pixels, Gloss, Intel Core i3, i3-6006U, 4 GB, DDR4, HDD 1000 GB, 5400 RPM, Intel HD, Super-Multi DL 8x DVD+/-RW, Windows 10 Home, 802.11 b/g/n, Bluetooth version 4.0, Keyboard language English,
 
LG F2J5WN3W skalbimo mašina
 
ASUS UX360CA Zenbook Flip 13.3“ Core M 8GB 256GB SSD Windows
 
Nokia 130 (2017) 1.8 “, TFT, 120 x 160 pixels, 4 MB, 0.008 GB, microSD, Dual SIM, Mini-SIM, Bluetooth, 3.0, USB version microUSB 2.0, Built-in camera, Main camera VGA MP, 1020 mAh, 4.84 cm, 11.15 cm, 1.42 cm, Warranty 24 month(s)
Facebook Twitter

About admin