Paslaugos

Profesionalus vertimas leidžia neapsijuokti

vertimų biuras vilniujeVisi esame ne vieną kartą girdėję pasakojimus, skaitę interneto istorijas ar patys savo akimis pastebėję juokingas vertimo klaidas, kuomet, pavyzdžiui, parduotuvės reklaminė iškaba parengta dvejomis kalbomis ir ne gimta kalba parašytoje dalyje privelta absurdiškų, žioplų ir juokingų klaidų. Tokie užrašai tampa juokinga atrakcija, iš kurios šiais laikais interneto pagalba gali juoktis visas pasaulis. Smagu kuomet esi paprastas interneto vartotojas peržiūrintis juokingų iškabų nuotraukas, o kas jei tu esi tos įmonės, iš kurios juokiasi visas pasaulis, savininkas?

Šios pajuokos galima būtų išvengti, naudojantis profesionalių vertėjų paslaugomis. Dažnai manoma, jog jei darbuotojas pakankamai moka tam tikrą kalbą (taip, jis susikalba su vietiniais turguje pirkdamas žuvį), tai gali versti tiek oficialius dokumentus, tiek reklamines iškabas ar sutarties šablonus. Klaida! Viena yra buitinė kalba, visai kas kita yra verslo, teisinė, reklaminė kalba ir geriausiai tokius tekstus išversti gali tik profesionalus vertėjas, kurios gimtoji kalba yra būtent ta į kurią verčiama. Tuomet pasiekiamas geriausias rezultatas, iš kurio tikrai nesijuoks suprantantys šią kalbą.

Dirbant tarptautinėje rinkoje ar tiesiog esant poreikiui nuolat versti į vieną ar kitą kalbą, išties nebūtina turėti nuosavų vertėjų, kurie nuolat sėdės įmonės biure. Užtenka žinoti kur kreiptis. Profesionalus vertimų biuras Vilniuje pasiūlys visas reikiamas vertimo paslaugas, dokumentų vertimų notarinį patvirtinimą ar dokumentų patvirtinimą vertimų biuro spaudu. Tai itin patogu, sutaupo laiko, o įmonė visuomet bus tikra, jog vertimai kokybiški ir už juos atsako vertimų biuras.

Netgi skaičiuojant finansiškai, pigiau yra užsakyti vertimą vertimų biure, nei prašyti versti sūnėno ar naujo įmonės darbuotojo, o vėliau kentėti blogo vertimo pasekmes, kad ir išjuokimą dėl neteisingai išverstos iškabos.