vestuvių fotografas vilniuje
Paslaugos

Samdome vestuvių fotografą

vestuvių fotografas vilniujeTaigi, atėjo ir jūsų laikas, kuomet ruošiatės didžiam gyvenimo momentui – vestuvėms. Džiugu, tiesa? Tačiau, kiek planavimo ir rūpesčių reikia užsikrauti ant galvos. Nuo maisto iki kostiumų ir suknelių, nuo ceremonijos iki vestuvių puotos. Visoje šitoje sumaištyje nepamirškime, kad reikia pasamdyti ir vestuvių fotografą. Ir/arba filmuotoją. Rinkitės, kas jums labiau prie širdies. Nors, tiesą pasakius, fotografai gerokai populiaresni, o kas samdo operatorių, neapsieina ir be fotografo paslaugų.

                  Atrodo, nedidelė problema susirasti vestuvių fotografą Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje. Tačiau, kaip yra su mažesniais miestais ar miesteliais? Nesijaudinkite – dauguma fotografų linkę važiuoti ir į atokiausius kampelius, kad tik įamžintų jūsų nuostabią šventę ir, žinoma, uždirbtų pinigų. Nepamirškite, kad dažnai teks sumokėti ir už kurą, kurį fotografas sunaudos, kol atvažiuos iš Vilniaus į kokį šiaurės Lietuvos miestelį.

                  Apskritai, su fotografu reikia aptarti daug dalykų. Pradedant kad ir nuo kainos. Ši priklausys ne tik nuo fotografo profesionalumo, bet ir nuo to, kiek ir kokių nuotraukų tikitės gauti. Dažniausiai nustatomas nuotraukų limitas, už kurį fotografas turi nustatęs ir sumą pinigų. Nepamirškite, fotografuoti – tik dalis darbo (dažnai – mažoji dalis), dar laukia nuotraukų redagavimas, spausdinimas ir paruošimas. Kai kurie fotografai siūlo nuotraukas elektroninėje laikmenoje, kaip pavyzdžiui, usb rakte. Kiti nuotraukas siūlo atspausdinti, įdėti į albumą ar foto knygą. Pagalvokite ir apie popierinį variantą – juk, ko gero, ne vienas svečias norėtų pavartyti foto knygą su jūsų vestuvių akimirkomis.

                  Verta žinoti, kad vestuvinė fotografija būna dviejų tipų – reportažinė ir fotosesija. Reportažinė vestuvių fotografija yra šventės įamžinimas. Tai yra, ceremonijos ir galbūt vakarinės dalies. Na o vestuvinė fotosesija paprastai yra fotografuojama atskirai nuo svečių, iš anksto parinkus tam vietą. Šiuo metu populiarėja ir vestuvinės fotosesijos dieną po vestuvių. Kai nebesukant dėl nieko galvos, pasipuošiama ir važiuojama fotografuotis. Patogu, tiesa?

                  Nepamirškite su vestuvių fotografu sudaryti sutarties. Ji padės išvengti nesusipratimų ir nesugadins šventės. Aptarkite visus piniginius klausimus. Jei vestuvių fotografas Vilniuje sutinka važiuoti į kitą Lietuvos kraštą, paklauskite, ar tai kainuos papildomai, ar kelionė į kainą įskaičiuotą, o gal fotografą turės kas ir nuvežti. Niuansų daug ir į viską atkreipkite dėmesį. Dažniausiai fotografai pateikia iš anksto paruoštą sutartį, tačiau nepamirškite jos atidžiai perskaityti.