Paslaugos

Automobilių nuoma Vilniaus oro uoste

Automobilių nuoma yra galimybė, kurią keliautojai vis dažniau naudoja, ypač XXI amžiuje. Pigių skrydžių bendrovės leidžia mums keliauti į bet kurį pasaulio miestą ir palyginus pigiai.  Bet jei dar nesate išsinuomoję automobilio, automobilio nuomos prie oro uosto jums suteiks keletą privalumų.

Automobilių nuomos privalumai:

Judėjimo laisvė

Yra įvairių kitų alternatyvų, bet jos nėra tokios patrauklios. Pasirinkus taksi už porą valandų važiavimo mokėsite kaip už visa dieną išnuomoto automobilio. O kelionės į kitus miestus autobusu trunka ilgiau nei automobiliu dėl greičio apribojimo. Mėgaudamiesi atostogomis nenorite jaudintis dėl taksi kainų, tvarkaraščių ar autobusų stotelių. Jūs tiesiog norite tyrinėti, improvizuoti ir mėgautis savo laiku.

Pinigų taupymas

Galite sutaupyti viešbučiui, išsinuomoję jį toliau nuo miesto centro, nes jį bus paprasta pasiekti išnuomotu automobiliu. Sutaupyti pinigai kompensuotų automobilio nuomos kainą, be to, mėgausitės judėjimo laisve.

Komfortas

Automobilių nuoma leidžia aplankyti atokias, tolimesnes vietas, į kurias nenuvyksite autobusu. Nieko nėra geresnio už automobilį, kuris jūsų laukia oro uoste.

Kaina

Dėl automobilių nuomos bendrovių konkurencijos automobilių nuoma oro uoste dažniausiai siūlo tikrai gerus pasiūlymus ir platų automobilių asortimentą.

Įperkamumas

Jei gyvenate didmiestyje ir jums nereikia automobilio kiekvieną dieną, jums nebus verta mokėti už draudimą, stovėjimą, mechanines patikras, padangas.

Pigios kelionės

Neverta važiuoti nuosavu automobiliu, jei planuojate važiuoti daugiau nei keturias valandas, kad pasiektumėte tikslą, ypač jei keliaujate su vaikais; jums bus patogiau derinti pigius skrydžius ir išsinuomoti automobilį oro uoste. Be to, kelionė trumpesnė. Ilgos vairavimo valandos padidina nelaimingo atsitikimo riziką, po kelionės jausitės pavargę.

Nuoma prie oro uosto siūlo naujus, patogius, prabangius, saugius ir kiekvieno poreikius atitinkančius automobilius.