paskolos
Finansai,  IT,  Įvairūs,  Laisvalaikis,  Paslaugos,  Pirkiniai,  Suaugusiems,  Verslas

Paskolos vykdant IV

paskolosBaiminatės, kad įsigaliojęs euras pakeitė paskolų rinkos sąlygas? Nerimauti tikrai nėra dėl ko – visos paskolos yra suteikiamos ta pačia tvarka ir su tais pačiais reikalavimais. Tiesa, kai kurie kredito teikėjai galbūt labiau pradėjo skirti dėmesį tiems klientams, kurių pagrindinis pajamų šaltinis nėra atlyginimas iš oficialios darbovietės – dabar nemažas dėmesys yra skiriamas ir dirbantiems pagal individualią veiklą. Svarbu tai, kad vartojimo kredito įstatymas pabrėžia, jog skolinti negalima asmenims, kurie yra nemokūs. Tai kaip reikiant susiaurino kreditorių klientų auditoriją. Dabar daug skolintojų apžvelgia ir kitus vartotojų turimus pajamų šaltinius. Paskolos gali būti suteikiamos ta pačia tvarka, tačiau reikia žinoti – tik nuolatos gaunamos pajamos užtikrina, kad kreditas jums bus suteikiamas be jokių nesklandumų.

Neturėtumėte baimintis to, kad kredito teikėjai nevertins jūsų gaunamų pajamų iš individualios veiklos – vis daugiau skolintojų pradeda domėtis klientų papildoma veikla. Žinoma, tokios pajamos bus vertinamos konservatyviau, tačiau jeigu jūs veiklą vykdote seniai ir kiekvieną mėnesį gaunate analogišką sumą, tai baimintis jums nėra prasmės. Jums labiausiai reikėtų susirūpinti tuo, kad – kaip tokias pajamas būtų galima matyti viešose duomenų bazėse, kurias naudoja kredito teikėjai. Pavyzdžiui, jeigu netenkate darbo ir jūsų pajamų šalintis yra susijęs su individualia veikla, tai kaip jūs parodysite paskutinių šešių mėnesių finansų ataskaitą? Siųsti sąskaitos išrašų negalite, nes pažeisite asmens duomenų apsaugos įstatymą – juk ten matosi jūsų klientų duomenys. Deklaracijos dažniausiai yra pildomos kartą per metus, todėl laukti visus 12 mėnesių tikrai bus sunku.

Problemos sprendimas yra paprastas – prieš registruojant veiklą, sodroje jums turėjo pasakyti, kad mokesčius galite mokėti kiekvieną mėnesį arba kas metus. Mokant kas mėnesį, jūs iškarto rodote savo gaunamas pajamas t.y. kredito teikėjai mato kokia valstybinio socialinio draudimo suma yra sumokama, o tai reiškia, kad jie nesunkiai paskaičiuos jūs gaunamas pajamas iš individualios veiklos. VSD mokestį mokėkite kiekvieną mėnesį ir taip parodysite, jog jūsų veikla yra nešanti stabilias pajamas, o tai reiškia, kad net ir paskolos bedarbiams bus suteikiamos gana lengvai.