Finansai

Kokios palūkanos paskolai yra geros?

Turbūt jau žinote, kad imant paskolą, turite mokėti palūkanas? Palūkanas galima pavadinti panaudos mokesčiu. Jūs per laiką mokate tam tikrą papildomą mokestį už tai, kad naudojatės banko ar kredito unijos pinigais, todėl grąžinę paskolą sumokate šiek tiek daugiau nei ta suma, kurią pasiskolinote. Palūkanų normas griežtai reguliuoja Lietuvos bankas bei patys komerciniai bankai kartu su kredito unijomis, kad rinkoje būtų geros sąlygos skolintis, tačiau nevyktų piktnaudžiavimo.

Kauno kredito unija gali pasiūlyti geriausias palūkanas vartojimo paskoloms. Užsukę į bankų paslaugų lyginimo portalą galite rasti vartojimo ir kitų paskolų palūkanų palyginimą. Vartojimo paskolų palūkanos KKU yra neįtikėtinai geros (svyruoja tarp ir 4 ir 10,5 procentų) ir nuolat yra pačios mažiausios rinkoje. Paprastai niekas nerekomenduoja prisirišti prie finansinės įstaigos, ypač imant paskolą, kadangi čia jau tikrai reikia rūpintis tik savo interesais. Išnagrinėkite kuo daugiau pasiūlymų ir rinkitės tą, kur sąlygos geriausios. Be abejonės rinktis nepatinkantį paslaugos tiekėją irgi kvaila, bet kreipdami dėmesį į mažiausius procentus tikrai pasiimsite paskolą geriausiomis sąlygomis.

Imant būsto paskolą palūkanos yra šiek tiek mažesnės (2-5%), tačiau visos finansinės įstaigos neretai kelia ir papildomų sąlygų norint pasiimti būsto paskolą geriausiomis sąlygomis. Jeigu jus domina aiški bei žmogiška informacija apie paskolas bei palūkanas, rekomenduojame paskaitinėti KKU (Kauno kredito unijos) puslapį. Kku.lt- čia rasite naudingą informaciją, atsakymus į rūpimus bei dažniausiai pateikiamus klausimus.