Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Investavimas į pinigų skolinimo sistemas

investavimas

investavimasNorite dalį pinigų kažkur investuoti, kad po kurio laiko gautumėte šiokį tokį pelną? Investicijos negarantuoja, kad pelnas bus pasiekiamas be jokių nesklandumų – kartais jo visai nebūna, lieka tik nuostoliai. Profesionalūs finansų ekspertai gali jūsų pinigų sumą padidinti per tam tikrą laikotarpį, tačiau vėl gi – reikia žinoti kuris finansų brokeris turi patirties šioje srityje, nes ir profesionalams kartais nutinka nemalonių situacijų kai investuojami pinigai paprasčiausiai yra sudeginami. Investavimas yra rizikinga veikla, tačiau jeigu tai daroma su didele patirtimi ir kruopščiu veiklų analizavimu, tai tokia veikla gali būti ir labai pelninga. Jeigu jūs turite pinigų, kurių niekur nenaudojate, tačiau norite juos padidinti, siūlytume kreiptis į finansų brokerius, kurie tvarkytų visus reikalus už jus. Taip pat siūlytume pasidomėti investavimu į paskolas – Lietuvoje yra tokių sistemų, kurios kviečia paprastus žmones užsiimti pinigų skolinimu, o tiksliau – užsiimti investavimu į paskolas.

Tokios sistemos pasižymi tuo, kad jos suburia tiek investuotojus, tiek ir norinčius pasiskolinti pinigų į vieną vietą. Toje sistemoje gali registruotis visi – tiek norintys teikti paskolas, tiek ir norintys jas gauti. Aiškiau kalbant ši sistema neagituoja, kad kiekvienas asmuo turi skolinti pinigus savarankiškai – čia yra vykdomas bendras skolinimas. Tai reiškia, kad jūs vienas skolinti pinigų kitam žmogui negalėsite – jūs skolinsite tik dalį. Į tokių sistemų sąskaitas jūs įsinešate tam tikrą sumą pinigų ir taip daro visi investuotojai. Tada jums yra pateikiami pasiūlymai kuriems žmonėms būtų galima paskolinti tam tikrą pinigų sumą. Įdomiausia tai, kad jūs neprisiimate visos rizikos – jeigu asmuo pinigų negražina, tai rizika krenta ant kelių žmonių. Tai yra ypač naudinga, nes jūs savo biudžetą galite paskirstyti keliems asmenims, o ir logiškai mąstant – kuo daugiau paskolų suteiksite, tuo mažesnė riziką prisiimsite. Mažos ir trumpalaikės paskolos yra pelningiausios ir sukeliančios mažiausią riziką.

Reikėtų pabrėžti tai, kad šis investavimas į paskolas nėra aiškiai apibrėžiamas mūsų šalies įstatymuose. Tai reiškia, kad galbūt ateityje tokios sistemos bus uždaromos, kaip buvo uždrausta pinigų skolinimo veikla užsiimti fiziniams asmenims.

Panašūs straipsniai:
 
Gigabyte Low Profile NVIDIA, 4 GB, GeForce GTX 1050 Ti, GDDR5, PCI Express 3.0, DVI-D ports quantity 1, HDMI ports quantity 2, Memory clock speed 7008 MHz
 
Benq ZOWIE XL2546 24.5 “, TN, FHD, 1920 x 1080 pixels, 16:9, 1 ms, 320 cd/m², Black
 
Samsung HW-MS6500/EN Namų kino sistema
 
Canon CA-110/CA-110E Kintamosios srovės adapteris/maitinimo šaltinis – Nauja, be pakuotės(BULK)