Sveiki dantys

Sveiki dantys, odontologijos klinika ir implantai

Sveiki dantys yra vienas iš svarbiausių mūsų rūpesčių. Kiekvienas siekiame turėti kuo sveikesnius dantis, o atėjus laikui, kuomet jų imama netekti, skubame ieškoti kur galima būtų atlikti dantų protezavimo procedūras. Dantų protezavimas yra skirtas tam, kad būtų galima kramtyti maistą, kuomet yra netenkama daugumos ar visų dantų. Neturėdami dantų žmonės tiesiog negali normaliai gyventi, todėl dažnai kreipiasi į odontologijos klinika.

Pasiruošimas protezavimui yra gana sudėtinga procedūra. Visų pirma, prieš atliekant protezavimą reikia atsižvelgti į kaukolės apimtį, veido formą, žandikaulio struktūrą ir dar daugybę kitų svarbių aspektų, tam kad pagaminti protezai būtų patogūs, nespaustų. Šiandien visi matavimai yra atliekami pasitelkiant kompiuterio pagalbą, todėl duomenys būna itin tikslūs, todėl yra vos maža galimybė, kad pagaminti dantų protezai jums netiks.

Jei žmonės neturi vos vieno ar kelių dantų yra atliekamas dalinis protezavimas, dedamos danties karūnėlės, jos būna pasirenkamos ir jų išvaizda priklausys nuo to, kiek pinigų galite skirti. Tiesa, dantų karūnėlė yra tvirtinama prie jūsų danties šaknies, todėl jei jos jau nebeturite reikės atlikti kitą procedūrą, dantų implantavimą.

Dantų karūnėlė yra patogi, ilgaamžė, tačiau laikui bėgant susidėvi. Eigoje, gali kilti dantų kraujavimas, uždegimas, ypatingai  jei karūnėlė nėra visiškai patogi. Visuomet gerai pritaikykite ją ir vos pajutus nepatogumus prašykite odontologų, kad ją pašlifuotų ar kitaip pritaikytų prie jūsų burnos formos.

Galima rinktis ir dantų implantus, jei esate netekę vieno ar kelių dantų. Kaina, žinoma, implantų yra didesnė, tačiau patogumas tai atperka. Implantų nereikia išsiimti, juos pritvirtina taip, kad jie tarnautų kaip ir jūsų natūralūs dantys. Protezai dažnai būna nepatogūs, juos reikia išsiiminėti, valyti, o ką jau kalbėti apie tai, kad į juos prilenda maisto, kuris sukelia dar didesnį diskomfortą. Turėdami implantus pamiršite, kad išvis kada nors esate neturėję danties. Jis tarnaus jums ilgai ir galėsite mėgautis nuostabia šypsena, be jokių pašalinių svetimkūnių burnoje.

Panašūs straipsniai:
 
Amazonas Silk Traveller ocean (blue-blue) Travel Hammock, 220×140 cm, 150 kg
 
Lenovo IdeaPad Legion Y720 i7-7700HQ/8GB/128GB SSD+2TB HDD/NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB DOS Black Nešiojamas kompiuteris
 
BISSET BSBE13RISX03BX
 
Viamare SUP Paddle, Alu/Carbon, 180-220 cm
Facebook Twitter

About Key