Spalvoti lesiai
Grožis,  Sveikata

Vasara – puikus metas išbandyti spalvotus lęšius

Kodėl šią vasarą nepabandžius pasikeisti akių spalvą? Ar kadanors apie tai pagalvojai? Su spalvotais kontaktiniais lęšiais tai padaryti yra labai paprasta. Ir vasara yra puikus laikas išbandyti kąnors naujo!

Spalvoti lęšiai atlieka nuostabų darbą – pagerina tavo regėjimą ir gali pakeisti ar paryškinti tavo akių spalvą. Prieš gerą dešimtmetį lęšių spalvos buvo labai nenatūralios ir iškart galėdavai pasakyti, kad įdėti lęšiai. Tačiau šiandien technologijos ištobulintos, ir spalvoti lęšiai gali atrodyti taip natūraliai, kad net negalėsime pasakyti ar tai tikroji akių spalva.

Aš turiu rudas akis. Tačiau mėlyna ar žalia spalva man taip pat labai tinka. Taigi vasara puikus metas išbandyti keletą naujų spalvų ir išsirinkti geriausiai tinkančią spalvą. Aš ankščiau nešiodavau violetinės spalvos lęšius, bet tik dėl prikolo.

Kuriuos lęšius turėčiau išbandyti?

Jeigu nesi nusiteikus visiškai pakeisti akių spalvos, o tik nori paryškinti akių spalvą ir pagilinti žvilgsnį, tuomet gali išbandyti Freshkon lęšius. Freshlook dimmensions taip pat puikiai tiks norint paryškinti akis. Jeigu nori retesnės spalvos, Freshlook Colorblens ar ComfortColors pasiūlys didesnę gamą spalvų.

O jeigu tavo akys yra tamsesnės, tuomet rekomenduojame rinktis Expression Colors, nes Freshkon lęšiai nepermuša tamsių akių spalvos ir galutinis rezultatas gali netenkinti.

Jei lęšius nešioji labai retai, tuomet gali rinktis ir vienadienius spalvotus lęšius. Jų priežiūra yra pati papraščiausia, nes kiekvieną kartą įsidedi naujus lęšius, o vakare juos tiesiog išmeti. Nereikia, nei plauti, nei valyti, nei naudoti kontaktinių lęšių tirpalą. Greita ir patogu!

Ar man reikalingas receptas?

Taip, tačiau tinka ir įprastų lęšių receptas. Na, o jeigu niekada iki šiol nenešiojai lęšių. Tai užsiregistruok vizitui pas oftalmologą. Jis patikrins tavo akis ir pamokys, kaip įsidėti ir išsiimti kontaktinius lęšius. Tai nieko sudėtingo, o rezultatas bus stulbinantis.

Jei turi kokių klausimų ar abejoji dėl spalvotų lęšių, visuomet gali apsilankyti www.lesiukas.lt tinklapyje. Mes pabandysiem atsakyti į visus klausimus, o jeigu norėsi galėsi apsilankyti pas mūsų gydytojus ir pasikonsultuoti dėl lęšių.