krūtų implantai
Grožis

Specialisto komentaras: kokios būna krūtų implantų rūšys ir kaip pasirinkti tinkamiausius?

Krūtų implantai – tai iš tiesų geras ir estetiškai gražiai atrodantis krūtų didinimo būdas. Vis dėlto, kaip ir bet kuri kita plastinės chirurgijos sritis, taip ir krūtų didinimas implantais su metais keičiasi i tampa dar patikimesniu ir saugesniu būdu. Ne paslaptis, kad senosios kartos implantai, kartais plyšdavo, sukeldami diskomfortą ir kompromituodami bendrai visą krūtų plastinę chirurgiją.

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas med. m. dr. Kęstutis Maslauskas džiaugiasi, kad naujosios kartos implantai pamažu keičia nusistovėjusias baimes dėl paties krūtų didinimo. Gydytojas pasakoja, kuo šie krūtų implantai skiriasi nuo senosios kartos implantų. Senosios kartos implantų paviršius, būdamas pakankamai gruoblėtas, kartais priaugdavo prie pacientės audinių, tokiu būdu, pacientei judant, implantas taip pat būdavo tarsi tampomas, plėšomas ir retkarčiais netgi įplyšdavo.

Tuo tarpu naujosios kartos implantai turi daug lygesnė nano paviršių, kuris nepriauga prie audinių, todėl vėliau moteriai judant, sportuojant ar užsiimant kita mėgstama veikla – jis nėra kažkaip veikiamas pačios moters audinių ir išlieka stabilus savo vietoje. Taigi, visatai reiškia, kad ir plyšimo rizika yra nepalyginamai mažesnė, nei būdavo senosios kartos implantuose.

Kokios būna naujosios kartos implantų rūšys. Populiariausi šie implantai:

  • Apvalūs implantai, sukuriantys apvalios, putlios ir viršutiniame poliuje šiek tiek iškilesnės krytinės įvaizdį;
  • Lašo formos implantai – jie sukuria nuožulnesnės krūtinės efektą, nes, būdami nuožulnesni, kaip lašas, viršutiniame poliuje atrodo natūraliau;
  • Ergonominiai implantai vieni populiariausių: turėdami skystesnį užpildą, jie, nors ir būdami apvalūs, pacientei atsistojus vertikaliai ir silikonui sutekėjus į apatinę implanto dalį, sukuria lyg natūralios krūties vaizdą. Tai atrodo iš tiesų efektingai ir ypač natūraliai, todėl yra vieni mėgstamiausių.

Vis dėlto pačioms pacientėms nuspręsti kurie implantai joms labiausiai tiks, plastikos chirurgas Kęstutis Maslauskas nerekomenduoja. Tai jog draugei labai gražiai atrodo lašo formos implantai, dar nereikia, kad ir kitai merginai tai tiks. Juk viskas priklauso ir nuo jos kompleksijos, taip pat nuo esamų krūtų audinių ir dar begalės parametrų, kuriuos gali įvertinti tik patyręs plastikos chirurgas. Taip pat nerekomenduojama pačioms spręsti ir dėl dydžio: to paties užpildo krūtų implantai labai dažnai visiškai skirtingai atrodo skirtingoms moterims.

Štai kodėl labai svarbu prieš operaciją pasikonsultuoti su plastikos chirurgu. Juk būtent konsultacijos metu ne tik gausite visus rūpimus atsakymus į savo klausimus, bet taip pat įsitikinsite, kurie krūtų implantai labiausiai tiks būtent jums.