Įvairūs

Jau išdalinti penki didieji „Maximos“ prizai: gegužę 30 tūkst. eurų laimėti Ukmergėje

30 tūkst. eurų – tokia suma lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ 30-tojo jubiliejaus proga kiekvieną mėnesį apdovanoja vieną klientą. Gegužės mėnesį laimingąja tapo Ukmergės miesto gyventoja, apsipirkusi Antakalnio g. įsikūrusioje  „Maxima X“ parduotuvėje. Prekybos tinklas šalia didžiojo prizo kas savaitę bei kasdien dalija ir daugybę kitų įvairių dovanų.

„Pažadėjome klientams staigmenų kupinus metus, tad savo pažadą ir tęsime. Šiemet švenčiame ypatingą jubiliejų, tad per metus planuojame išdalinti virš milijono prizų. Didįjį prizą – 30 tūkst. eurų – jau išdalinome penkiems laimingiesiems iš skirtingų Lietuvos miestų. Gegužės mėnesio prizas pradžiugino Ukmergėje gyvenančią šeimą“, – sako „Maximos“ Rinkodaros projektų skyriaus vadovas Kristupas Buzys.

Pastarųjų mėnesių prizus laimėjusi penkeriukė planuoja skirtingai panaudoti gautą pinigų sumą: viena šeima atnaujins jau turimą būstą, kiti laimėtojai – žada investuoti į nekilnojamą turtą ar įsigyti stambesnių pirkinių. Kol kas laimėtojai – Vilniaus, Kauno, Mažeikių, Panevėžio bei Ukmergės miestų gyventojai.

„Dažnai iš laimėtojų girdime, kad jie yra nuolatiniai prekybos  klientai, todėl džiugu, kada tokiu būdu galime atsidėkoti už jų lojalumą ir padėti įgyvendinti ilgai puoselėtus planus bei svajones. Iki metų pabaigos išdalinsime dar septynis didžiuosius prizus – sėkmė gali nusišypsoti bet kuriame mieste, bet kurios „Maxima“ parduotuvės pirkėjams. Dalyvauti „Gimtadienių gimtadienio“ žaidime – itin paprasta“, – priduria K. Buzys.

Kiekvienas prekybos tinkle apsipirkęs už ne mažiau nei 15 eurų ir pasinaudojęs „Ačiū“ lojalumo kortele, iš karto dalyvauja žaidime ir turi galimybę laimėti 300 prizų kiekvieną savaitę, 3 tūkst. prizų kasdien bei didįjį mėnesio prizą.

Birželio mėnesio savaitės prizas – nešiojama garso kolonėlė „Sharp“. Joje integruota pažangi DSP technologija, 20 W Bluetooth garsiakalbis. Tai puikus pasirinkimas vasaros pramogoms ir aktyviam laisvalaikiui prie vandens telkinių, mat kolonėlė – atspari vandens purslams ir nepertraukiamai veikia 12 val.

Apie prekybos tinklą „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia daugiau nei pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 13 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 400 tūkst. klientų.

Pranešimą paskelbė: Rusnė Tamošaitytė, UAB „Fabula ir partneriai”