nagu priauginimas
Grožis,  Mada,  Paslaugos

Manikiūro tendencijos, vyraujančios šiais metais

nagu priauginimas
Vieni dėl mados eina iš proto, kiti ją keikia ir ignoruoja. Tai – reiškinys, apimantis įvairias sritis, ne išimtis ir grožis. Jei jums aktualu nagų priauginimas ar manikiūras, straipsnis apie šiuometines tendencijas nagų grožio kūrime taip pat turėtų sudominti. Net ir tokiu atveju, jei mados vėjus ignoruojate: pritrūkus fantazijos, šias tiesiog galite panaudoti kaip idėją nagų „interjero“ atnaujinimui.

Brand‘ai ant nagų. Žinomi firminiai ženklai nuo šiol gali puikuotis ne tik ant jūsų rūbų ar rankinių, bet ir…nagų. Profesionali nagų meistrė, išraitydama D&G simbolį ar atkartodama LV ornamentus, sukurs savotišką meno kūrinį, kuriam atsispirti negalės net ir tos, kurios į prekinių ženklų afišavimą žiūri kritiškai.

Nėriniuoti nagai. Smulkiais nėrinukais dekoruoti nagai – vienas šio sezono top‘ų, paįvairinantis nuobodų, besikartojantį manikiūrą. „Apnerti“ galima tiek vieną ar kelis, tiek ir visus nagus. Pirmas variantas – subtilesnis, antras – drąsesnis ir labiau traukiantis akį.

Gal…kavos? Neutralius, pastelinius atspalvius šį sezoną išstumia šiek tiek ryškesnės ir charakteringesnės spalvos – kavos, kakavinė, šokoladinė. Jei kavos atspalvio nagus papuošite auksinėmis detalėmis, neabejotinai pataikysite į dešimtuką.

Žydi alyvos. Alyvinė spalva šiais metais karaliauja ne tik garderobe bei makiažo potėpiuose, bet ir  darant manikiūrą. Dėliodami kelis skirtingus atspalvius, sukursite stilingą mozaiką.

Sveikas sugrįžęs, perlamutre! Paskutiniaisiais metais blizgios perlamutrinės spalvos buvo nurašytos kaip atgyvenusios, tačiau mada nebūtų mada, jei nebūtų linkusi sugrįžti: jei mėgstate viską, kas moteriška, nepamirškite pasižymėti ir šios manikiūro idėjos.

Atvirkščias prancūzas. Tai ne kas kita, kaip visų mėgstamas prancūziškas manikiūras, tik padarytas atvirkščiai: baltas lakas tepamas nago apatinėje dalyje, o pasirinktas atspalvis – viršutinėje. Aišku, populiarumo nepraranda ir įprastas prancūziško manikiūro variantas.

Priauginti nagai. Nagų priauginimas – galimybė turi sveikai ir gražiai atrodančius nagus nepriklausomai nuo nepalankios išorės įtakos (polinkis lūžinėti, darbo sąlygos ir kita). Tačiau vis daugiau klienčių, atėjusios pas nagų meistrą, prašo kuo natūralesnio nagų priauginimo. Ši grožio procedūra jau nieko nebestebina, tad akivaizdus demonstravimas, jog ir tu naudojiesi minėta paslauga, atrodo juokingas.

Priemonių, kurių reikia nagų priauginimui ar manikiūrui, galima įsigyti Groziobaze.lt internetinėje svetainėje. Platus pasirinkimas, kokybė, lanksčios pristatymo sąlygos: tai – viskas, ko reikia klientui.