Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kai ruošiatės savo vestuvėms

Epiliatorius

Ruošiatės savo būsimoms vestuvėms? Vestuvių data numatyta po vienerių metų? Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad tai yra pakankamai ilgas laiko tarpas, todėl nėra jokios priežasties skubėti, tačiau praktika rodo ką kitą. Būtent vienerių metų laikotarpis yra pats optimaliausias, jei norite tinkamai pasiruošti savo gražiausiai gyvenimo šventei. Tačiau nepaisant visų vestuvėms svarbių įprastinių darbų, labai daug dėmesio reikėtų skirti ir savo išvaizdai. Šiuo atveju kalbame ne tik apie šukuoseną ar vestuvinę suknelę – kalbame apie tai, koks yra jūsų gyvenimo būdas, sveikata, fizinė forma ir bendra savijauta. Todėl jei ant jūsų rankos suspindo sužadėtuvių žiedas, pats metas pradėti propaguoti sveiką gyvenseną. Jei pradėsite dar šiandien – po vienerių metų žengdamos prie altoriaus jausitės lyg devintame danguje, o jūsų tobula išvaizda gerėsis kiekvienas į vestuves atkeliaujantis svečias. Taigi, nuo ko reikėtų pradėti?

  • Labai daug dėmesio skirkite savo kasdienei mitybai. Atsakykite sau, ką įprastai valgote dažniausiai? Galbūt tai yra pakankamai greitai paruošiamas maistas, kuris dažniausiai yra pusfabrikačiai, pašildomi orkaitėje arba mikrobangų krosnelėje? Jei taip, tikėtina, kad nesate patenkintos savo svoriu. Be to, didėja rizika, kad susiduriate ir su įvairiais sveikatos sutrikimais. Todėl jokiu būdu neapleiskite savo mitybos. Pasidomėkite, kiek kalorijų turėtumėte suvartoti kiekvieną dieną. Taip pat sudarykite savo kasdienės mitybos planą, kurį sudarytų pakankamas kiekis reikiamų vitaminų ir mineralų. Žinoma, reikia pasirūpinti, kad kiekvieną dieną suvartotumėte ir reikiamą kiekį baltymų, angliavandenių bei riebalų.
  • Būtinai pasirūpinkite ir pakankamu fiziniu aktyvumu. Nepakanka tik sveikai maitintis. Jei norite pasiekti tobulas kūno linijas, reguliariai sportuokite. Net jei nemėgstate sportuoti, visuomet galite rasti vieną ar kitą sporto šaką, kuri yra arčiau jūsų širdies, todėl tereikia pasidomėti, kokius pasirinkimus turite. Nors pradžioje gali būti pakankamai sudėtinga persiorientuoti ir prisiversti sportuoti, ilgainiui tai taps jūsų kasdienybe, kuri nekels jokių papildomų nepatogumų.
  • Grožio priežiūros rutina. Ji turėtų būti paremta tik pačiais natūraliausiais ir sveikiausiais sprendimais, kurie jūsų odai ir plaukams suteikia daug naudingų medžiagų ir apsaugo nuo įvairių kenksmingų veiksnių. Be to, nereikėtų pamiršti ir atskirų grožio priežiūros procedūrų, tokių kaip plaukelių šalinimas. Jei nenorite dirginti savo odos ir ją pažeisti, naudokite epiliatorius – jie išspręs daugelį iki tol buvusių nepatogumų.
Panašūs straipsniai:
 
Gigabyte Low Profile NVIDIA, 4 GB, GeForce GTX 1050 Ti, GDDR5, PCI Express 3.0, DVI-D ports quantity 1, HDMI ports quantity 2, Memory clock speed 7008 MHz
 
Benq ZOWIE XL2546 24.5 “, TN, FHD, 1920 x 1080 pixels, 16:9, 1 ms, 320 cd/m², Black
 
Samsung HW-MS6500/EN Namų kino sistema
 
Canon CA-110/CA-110E Kintamosios srovės adapteris/maitinimo šaltinis – Nauja, be pakuotės(BULK)