Dantu balinimo juosteles
Sveikata

3 priežastys laiku kreiptis į odontologą

Kokios odontologinės paslaugos siūlomos moderniosios medicinos laikais, galite pasidomėti adresu Angitia.lt. O toliau skaitykite apie priežastis, kodėl reikėtų laiku kreiptis į odontologą.

Apsisaugoma nuo grėsmių

Ėduonis ir panašūs nemalonumai gali būti nugalėti. O geriausia juos nugalėti reguliariai lankantis pas dantų gydytoją. Kiekvienais metais pasitikrinantis žmogus gali ramiau jaustis, nei tas, kuris susizgribo po penketo metų.

Nėra ko delsti, jei kamuoja dantų skausmas ar jautrumas. Juk tai turi įtakos kasdienio gyvenimo kokybei, maisto kramtymui ir tiesiog bendravimui. Tuo labiau danties skausmas nepadeda atlikti užduočių darbo vietoje. Įsivaizduokite, programuotojas sako: „Labai skaudėjo dantį, tai truputį nugrybavau kurdamas interneto svetainę.“

Arba klientas, skubantis į oro uostą ir nesulaukęs taksi, skambina ir klausia, kur prapuolė taksistas. Paaiškėja, kad vairuotojas dėl dantų skausmo nebesusikaupė ir nuvažiavo ne į tą gatvę, kur reikėjo.

Tokios situacijos nėra smagios, bet nuo jų įmanoma apsisaugoti nenumojus ranka į dantų problemas. Todėl galima teigti, kad skambutis odontologui gali būti ne tik stipresnės sveikatos rodiklis, bet ir apsauga nuo kitokių grėsmių.

Sutaupoma laiko

Atveriate odontologijos klinikos duris. Dešimt minučių palaukiate. Dvidešimt minučių Jus apžiūri gydytojas. Pusvalandis, per kurį išsiaiškinama, kokia būklė. Pusvalandis, per kurį atsakoma į klausimus. Pusvalandis, kuris taps sveikų dantų garantu.

Juk reguliarus patikrinimas – kuo aiškiausia galimybė išvengti didesnių laiko sąnaudų. O laiką galima pavadinti viena iš brangiausių valiutų. Nepamatuojamai brangesne už bet kokius pinigus, ar tai būtų doleriai, eurai, svarai… Nepamatuojamai brangesne už bet kokius aukso luitus ar brangakmenius…

Sutaupoma pinigų

Gana dažnai vengiama kalbėti apie pinigus. Nutylima, koks darbo užmokestis, neatskleidžiama, kiek kainavo tam tikras pirkinys. Tačiau kalbant apie dantų sveikatą nėra reikalo vynioti žodžių į vatą: jei laiku apsilankote odontologo kabinete, sutaupote. Nes profilaktinė apžiūra kainuoja mažiau nei protezavimas, o profesionali burnos higiena atsieina mažiau nei danties rovimas.

Patarimas toks paprastas, kad net keista: paskambinkite odontologui, sutarkite, kada galėtumėt užsukti. Čia truputį tinka ir patarlė, jog šykštus moka du kartus. Taupyti sveikatos sąskaita nėra logiška, nes sveikata – brangiausias turtas. Ir tai nėra tuščia frazė. Ji ne šiaip sau keliauja metų metais iš lūpų į lūpas. Tai išminties lobyno dalis, kurią sunku nuginčyti. Ir tokiems ginčams nėra reikalo skirti laiką.

Ką rinktis kauniečiams?

Yra ne viena priežastis, kodėl į gydytoją reikėtų kreiptis laiku. Tarkim, labai paprastas, labai pragmatiškas argumentas – patogi vieta. Nors kartais renkamasi toliau įsikūrusį odontologijos kabinetą, vis dėlto atstumo kriterijus irgi turi reikšmės. Štai Angitia.lt įsikūrusi Kaune, Savanorių pr., [MM1] o tai daugeliui kauniečių pažįstama ir patogi vieta.

O trys straipsnyje aptarti dalykai – akivaizdus argumentas, kodėl delsimas nėra draugas.


 [MM1]Ar nereikia rašyti adreso Savanrorių per. 273?