Sveikata

PRP procedūra: kam ji reikalinga? Kas ja naudojasi?

Laikui bėgant, medicinos naujovės suteikia galimybę mėgautis pilnaverčiu gyvenimu net ir tiems, kurie turi net ir intymių problemų. Štai, net ir Lietuvoje jau kurį laiką daug kur siūloma PRP procedūra. Nežinantiems kas yra PRP procedūra – tai yra trombocitais praturtinta plazma, kuri pasitelkiama veido bei kūno odos atjauninimui, taip pat kai siekdama gydyti plaukų slinkimą, o svarbiausia – ši procedūra yra ypač dažnai pasitelkiama intymesnių vietų atjauninimui bei šlapimo nelaikymo problemoms šalinti. Šią procedūrą, be abejo, atlieka tik profesionalai. Tad, jeigu ja susidomėjote, tuomet jums reikėtų ieškoti privačios klinikos, nes tokia procedūra gali būti atliekama tik gydytojo – dermatovenerologo.

PRP procedūra labiausiai giriama dėl to, kad ja galima pasinaudoti praktiškai visiems žmonėms, nes ji nesukelia jokių šalutinių poveikių ar alerginių reakcijų. Pavyzdžiui, tokia procedūra, kaip plaukų šalinimas lazeriu, atliekama tik po to, kai įsitikinama, jog žmogaus odai ši procedūra nepakenks. PRP procedūra yra nekenksminga dėl to, nes naudojami paties žmogaus kraujo kūneliai (trombocitai). Būtent šie kraujo kūneliai pasižymi tuo, kad jie suaktyvina augimą. Tad, tai puikus būdas atjauninti odą arba išspręsti plaukų slinkimo problemas be jokių šalutinių poveikių.

Kaip bebūtų, ši procedūra pasitelkiama ir intymesnėms problemoms spręsti. Ne paslaptis, kad su laiku žmogaus oda tampa mažiau elastinga ir tai liečia visą kūną. Šią procedūrą dabar specialistai taiko ir tuomet, kuomet pacientės nori atjauninti vaginą bei pagerinti lytinį gyvenimą. Kaip bebūtų, šios procedūros atlikimas yra griežtai reguliuojamas pasaulinės sveikatos organizacijos. Dėl šios priežasties nereikėtų tikėtis, kad tokia procedūra bus siūloma įprastuose grožio salonuose. Jas gali atlikti tik kvalifikaciją įgiję gydytojai – dermatovenerologai.

Pati procedūra trunka ne taip jau ir ilgai. Dažniausiai trukmė siekia iki vienos valandos. Priklausomai nuo problemos dydžio, kartais viskas trunka dar mažiau laiko. Pabrėžtina, kad šią procedūrą visame pasaulyje imta taikyti vis dažniau, nes tai viena iš geriausių galimybių „atjaunėti“ be jokių komplikacijų ar šalutinių poveikių. Tad, jeigu jus domina PRP procedūra, tuomet ieškokite klinikos, kurioje ji būtų atliekama.

Daugiau informacijos rasite https://www.homosanus.lt/estetines-proceduros/