Mada,  Sveikata

Įdomu kaip atrodysi po plastinės operacijos?

Jau seniai svarstai, kad norėtum atlikti plastinę operaciją? Galbūt neduoda ramybės nosytė ir mielai ją patobulintum. Galbūt pilvukas ar užpakaliukas? Ir labai norėtum, kad plastikos chirurgas šioje vietoje tau padėtų. Bet lemtingo žingsnio neleidžia žengti nežinomybė. Ar sumokėjus ne mažus pinigus, rezultatai tikrai bus matomi, ar sau patiksiu pasikeitusi, ar tai tikrai pridės man grožio ir pasitikėjimo, o galbūt man visai tai netiks?

Labai daug klausimų ir nežinia, kaip atrodysiu po plastinės operacijos. Jau šiandien galite visas dvejones mesti į šalį ir viską sužinoti pamatydami tai 3D vizualizacijoje. Į visus kilusius klausimus gausit atsakymus, jei pasinaudosite Crisalix programos galimybėmis.

Su chirurgu aptarę kokių pokyčių tikitės per trumpą laiką juos galėsite išvysti patys, juk ne visada lengva įsivaizduoti tokius dalykus: kaip atrodysi po plastinės operacijos turėdama kitokią nosį, kitokias krūtis ar sėdynę. Skenerio pagalba yra nuskenuojama planuojama ar norima tobulinti kūno ar veido sritis, duomenys apdorojami ir vaizdas jau matomas ekrane. 3D modeliavimą galima atlikti:

  • Veido srities: nosies korekcijos, akių vokų korekcijos, antakių korekcijos, skruostų implantų, lūpų korekcijos ir kita;
  • Krūtinės: krūtų padidinimo, pakėlimo, krūtų implanto dydžio pasirinkimo ir kita;
  • Kūno: pilvo plastikos, riebalų nusiurbimas, sėdmenų korekcijos ir kita.

Visos vizualizacijos bus išsaugotos ir persiustos jums į elektroninį paštą, tokiu būdu, kaip atrodysite po plastinės operacijos, galėsite aptarti ir pasitarti su giminėmis ar artimaisiais. Jei tikrai norite plastinės operacijos, o gal tik smalsu pamatyti, kokie pokyčiai galimi peržiūrėkite GP klinika internetinį puslapį, kur rasite dar daugiau informacijos.

Jei apsispręsite darytis plastinę operaciją, turit žinoti, kad jūsų ir jūsų plastikos chirurgo tikslas yra tas pats: kad jus liktumėte patenkinta tuo kaip atrodote po plastinės operacijos.