Mada

Liemenukas – tai ne tik apatinukas…

Nors moteriškus apatinukus slepia viršutiniai drabužiai, tačiau daugelis vis tiek investuoja didelius pinigus, kad tik galėtų dėvėti skoningus, gražiai atrodančius, galiausiai, seksualumo suteikiančius apatinukus. Ypač  tokiu atveju, kai kalbame apie liemenukus, kurių pasiūla rinkoje šiuo metu yra labai plati, tad kiekviena moteris gali rasti labiausiai jai tinkamą variantą, kuris suteiks daugiau pasitikėjimo savimi.

Tiesa, liemenėlių dydžiai yra vienas svarbiausių, tačiau labai dažnai pamirštamų niuansų, kuris suklaidina moteris ieškant apatinuko. Pastebėta, kad moterys dažniausiai perka per didelis liemenukus vien dėl to, kad tikisi, jog tokiu atveju krūtinė vizualiai atrodys didesnė. Tačiau tai nėra tiesa.

Pirmiausia, netinkamo dydžio liemenukas gali sukelti diskomfortą, tad įprastų darbų atlikimas bus ne toks patogus. Lygiai taip pat ilgainiui spaudžiamos kraujagyslės gali būti skausmo priežastis, kurią panaikinti pavyks tik su masažuotojais. O ir liemenukas neskoningai kabės, matysis, kad moteris dėvi per didelį, tad poreikis vizualiai turėti didesnę krūtinę dažniausiai taip ir lieka tokiu poreikiu, kadangi tik per didelis liemenukas, deja, to pasiekti nepadės.

Kadangi moteriški drabužių dydžiai gali skirtis priklausomai nuo prekybos vietos – labai svarbu rasti tokią, kurioje siūloma pasiūla atitinka poreikius. Arba dar geriau – plačiau susipažinti su dydžiais, kurie skirtingose vietose – kinta. Pavyzdžiui, Kinijos prekybos platformose dažniausiai parduodami liemenukai lietuvėms moterims yra per maži, kadangi ten – visai kiti dydžio standartai. Tuo tarpu norvegės dažniausiai gali pasigirti kur kas didesne krūtine, tad atitinkamai reikia ieškoti ir tam tikro dydžio liemenukų. Internete galima rasti grafiškai pateiktas vizualines lenteles, kurios leis paprasčiau rasti Jums tinkamą dydį bei žinoti – kaip jį rinktis ir kokį pirkti.

Žinoma, greta dydžio reikalingas ir platesnis audinio įvertinimas, kuris gali lemti malonų sąlytį su oda. Taip pat ir dizainas, kurio pasiūla labai plati, tad kiekviena moteris gali rasti jai labiausiai tinkamą variantą: nuo klasikinio su nėriniais, iki modernaus, kuris net gali šviesti nakties metu.