Mada

Džinsus derinkime su… džinsiniais marškiniais

Džinsas – itin tvirtas ir neteplus audinys, todėl pirmieji džinsai buvo skirti Amerikos darbininkams. Visgi, patogus, lengvai prižiūrimas ir estetiškai puikiai atrodantis rūbas netruko užkopti ir ant aukštosios mados podiumų bei tapti vienu geidžiamiausiu rūbu. Nuo tų laikų niekas labai ir nepasikeitė, moteriški bei vyriškai džinsai – vienas perkamiausių drabužių. Tad, nieko nuostabaus, kad drabužiai internetu ar tradicinės parduotuvės siūlo labai platų džinsinių drabužių asortimentą.

Šiais metais labai populiarūs hipiški, į apačią platėjantys džinsai. Tiesa, dėl šios grįžusios mados džiaugiasi tikrai ne kiekviena dailiosios lyties atstovė. Kita vertus, tikrai nereikia dėl to jaudintis, nes galite būti madinga ir be jų.

Šiemet viena ryškesnių mados tendencijų – atskiri, to paties audinio drabužiai, modernus kostiumėlių variantai. Džinsai nėra išimtis. Tad galite drąsiai derinti savo mėgstamus džinsus prie džinsinių marškinių. Tiesa, jei baiminatės, kad toks derinukas gali atrodyti šiek tiek nuobodžiai, siūlome paeksperimentuoti su aksesuarais.

dzinsai--

Visi žino, kad džinsai universalus rūbas, kuris tinka praktiškai prie visko, tačiau, jei norite suskirti išskirtinį stilių, rinkitės džinsinį švarkelį dekoruotą oda. Tai gali būti ir odinės rankovės ir atskiros odinės detalės, pavyzdžiui, kišenės ar rankogalių apvadėlis. Toks švarkelis, skinny stiliaus džinsai – puikus derinys. Tiesa, gal nelabai tinkantis į darbą, ypač tada, jei darbuojatės ofise, tačiau, kas sakė, kad džinsinė medžiaga negali būti oficiali? Pažvelkite į šį Chanel pasiūlytą derinuką: baltos džinsinės kelnės ir originalus džinsinis švarkelis. Dėl tokios aprangos vargu ar jus kažkas galės apkaltinti kompetencijos stygiumi.

oficialus dzinsinis švarkelis

Kitas puikus derinukas vėsesniam orui – džinsai, džinsiniai marškinėliai ir kailinė liemenė. Gražu ir praktiška!

dzinsai ir liemene

Džinsinį komplektuką taip pat galima pagyvinti ir masyviais rankų darbo papuošalais. Nerekomenduojame rinktis pigios bižuterijos, džinsai ir taip gana paprasti ir sąlyginai pigūs rūbai, tai kodėl juos dar papildomai neskoningai „nupiginti“. Nemėgstate papuošalų? Nieko tokio, priderinkite prie džinsinio komplektuko didelę odinę rankinę. Beje, prie įvairiausių džinsų atspalvių idealiai tinka ruda oda.

Taigi, svarbu nebijoti eksperimentuoti ir nesijaudinti, kad džinso gali būti per daug. O jei ieškote geros prekės už padorią kainą – padės Masinis.lt