Edita Vilkevičiūtė
Grožis,  Laisvalaikis,  Mada

Edita Vilkevičiūtė – pasaulinio garso sėkmės istorija

Edita VilkevičiūtėTurbūt kiekviena mergina vienu ar kitu laikotarpiu troško būti dainininke, modeliu ar manekene. Deja, ne kiekvienos svajonėms lemta išsipildyti ir dažniausiai gyvenimo kasdienybė priverčia kurti vis kitas svajones. Tačiau visgi, Lietuva gali didžiuotis gana plačiu modelių būriu, kuris garsėja visame pasaulyje. Mūsų šalyje auga dailios ir perspektyvios gražuolės, kurioms tarptautinėje mados industrijoje skinti laurus, rodos, vieni niekai. Akivaizdus pavyzdys – Edita Vilkevičiūtė. Gimusi ir užaugusi Kaune jaunoji gražuolė jau derą dešimtmetį yra žinoma garsiausių pasaulio mados namų reklaminiu veidu.

Visame pasaulyje žinoma ir į geriausių modelių reitingus papuolanti lietuvaitė dažnai kartoja, jog jos didžiausia sėkmė – genai. Iš tiesų mados gyvenimas Editai Vilkevičiūtei prasidėjo dar pačioje jaunystėje. Debiutavo ji labai anksti, sulaukusi vos aštuoniolikos metų. Tuomet ji visus sužavėjo Roberto Cavalli pristatyme „Just Cavalli“. Modelis netruko būti pastebėtas ir labai greitai Editai pradėjo vertis didžiosios mados arenų durys.

Editos ginklas – moteriškumo simboliui prilygstanti elegantiška figūra ir išskirtinai žavintys bruožai. Šviesios akys ir itin ryškių bruožų veidas leidžia Editai savo išvaizda atskleisti įvairiausias temas, įkūnyti daugybe skirtingų vaidmenų.

Gal todėl dar nė dvidešimto gimtadienio neatšventusi Edita Vilkevičiūtė jau puikavosi ant „Versace“ kvepalų „Pour Femm“e reklamos. Štai taip greitai modelis tapo šių kvepalų veidu ir praktika bei įdirbis šiuose mados namuose Editai Atnešė pasaulinę sėkmę. Ji tapo geidžiama, vertinama ir kviečiama visame pasaulyje, jos ieškojo ir geriausius kontraktus siūlė garsiausių mados namai, įtakingiausi mados žurnalai.

Edita Vilkevičiūtė2007-aisais Edita Vilkevičiūtė pakilo į dar didesnes aukštumas ir tapo dar vienu didingu, grakščiu ir visame pasaulyje žinomu „Victoria`s Secret“ modeliu. Puikus debiutas angelų tarpe jaunai merginai pritraukė dar daugiau dėmesio. Apie ją jau rašė užsienio spauda, ja džiaugėsi garsiausi mados fotografai.

Dar didesnė šlovė Editai nusišypsojo tuomet, kai Karlas Lagerfieldas ją pastebėjo ir pakvietė filmuotis nedideliame trumpametražiame filme, sukurtame „Chanell Pre-Fall“ kolekcijai pristatyti. Pasirodo, Edita Vilkevičiūtė jam priminė ne ką kitą o pačią Chanell jaunystės metais.

Vėliau lietuvių gražuolės laukė pasaulinio garso fotosesijos, mados pristatymai, filmavimaisi reklamose, mados namų vardų atstovavimas. Lietuvoje retai apsilankantis modelis dar neseniai dalyvavo ir 2013 metais Juozo Statkevičiaus naujausios kolekcijos pristatyme.

Nors pati gražuolė savęs neliaupsina, ją nuolat giriantys dizaineriai, žurnalistai, įtakingi mados žmonės bei draugai ir kolegos atskleidžia, kad tai ne tik profesionali, bet ir itin moteriška asmenybė, panašu, dar tik pradedanti įsitvirtinti aukštosios mados standartuose.

Modelių atranka – tai pirmas Editos ir kitų garsių modelių žingsnis stulbinančios karjeros link. Galbūti ir tau vertėtų sudalyvauti kokioje modelių atrankoje?