griliai
Įvairūs,  Laisvalaikis,  Namams,  Paslaugos

Teisinga grilio priežiūra – kelias į kokybišką maistą

griliaiVasara daugeliui asocijuojasi su galimybe šiltą vakarą praleisti prie griliaus, kartu su gitara rankose bei skaniu kvapu viliojančiu jūsų nosį. Griliai – puikus pasirinkimas tiems, kurie su savo lauko virtuvės įranga reguliariai migruoja iš vienos vietos į kitą. Dažniausiai stabilią vietą soduose turintys asmenys renkasi kepsnines ar net rūkyklos galimybes. Tačiau maži ir komfortabilus griliai vis dar laimi visų pasirinkimų jūroje. Egzistuoja labai platus firmų pasirinkimas, kuris gali kiek apsunkinti paieškas: Cobb, Weber, Thuros, Troll 700. Kiekviena jų pasižymi tik jai būdingomis, konkrečiomis savybėmis, kurios padeda patiekti kokybišką maistą. Žinoma, kokybiškai griliai prisidės prie puikaus paruošimo ir net prastas kulinaras galės džiaugtis skaniu rezultatu. Visgi, tik tinkama griliaus priežiūra gali padėti kaskart juo naudojantis neprideginti mėsos.

Svarbu įvertinti ir pasirinkimą, kuris padės mėsytei iškepti. Kokoso briketai – puikus variantas, kadangi tai toks griliaus energijos šaltinis, kuris neprikeps ir neapdūmys jūsų prietaiso. Žinoma, taip pat kaip ir anglys, kurie taip pat gana dažnai pasirenkami.

Kaskart pasinaudojus griliumi labai svarbu išvalyti groteles, kad stipriai prilipę likučiai kito kepimo metu nesugadintų patiekalo. Būtinai jas išvalykite po panaudojimo, kadangi bandant tai daryti praėjus kažkiek laiko prieš kitą kepimą, teks susidurti su nemažai sunkumu. Valymui rekomenduojame naudoti šiltą vandenį ir kietą kempinę. Jei vis dėlto nuvalyti vis tiek yra sunku, tuomet geras variantas – soda. Dažniausiai ji geba išvalyti net ir labiausiai pridegusius nuodėgulius. Kai kurie žmonės yra linkę prieš kepimą likučius laužo liepsnoje paprasčiausiai nudeginti. Variantas nėra blogas, tačiau taip jūsų grotelės kur kas greičiau nustos funkcionuoti. Griliai turi būti prižiūrimi taip pat atidžiai, kaip ir bet koks kitas maisto gaminimo prietaisas. Tai padės užtikrinti, kad juo naudojantis pagaminsite skanų ir išvaizdų patiekalą.

Galiausiai, ką tik iškeptą mėsytę mes jums siūlome sudėti į specialius indus. Ketaus indai – variantas, kuris užtikrina, kad mėsa ilgai išliks šilta. Net praėjus porai valandų po kepimo ji vis dar tokia maloni, kaip ką tik ištraukta iš griliaus.

Skanaus ir tegul vasaros sezonas jau būna atidarytas.