Mada,  Pirkiniai

Kaip kartu suderinti stilių ir patogumą?

Derinant  stilių ir patogumą, reiktų įvertinti individualias savo savybes, atkreipti dėmesį į savo figūrą, veido bruožus, šukuoseną, drabužius, domėtis naujų derinių įdejomis, nuotraukomis iš socialinių tinklų, atsirinkti iš daugumos variantų ir susikurti savo patogų, asmeninį stilių, kasdien bandyti  iš naujo ir rasti tinkamą drabužių komplektaciją, labiausiai patinkančius raštus ir spalvas, nebijoti derinti skirtingų medžiagų drabužius pvz., šilkinę suknelę ir vinonį megztinį, klasikinį švarką ir treningines kelnes, odinę striukę ir velvetinę palaidinę tuomet ir sukuriamas išskirtinis įvaizdis. Su pasirinktais rūbais turėtumet jaustis  patogiai ir komortiškai. Norint lavint savo stilių būtina nuolat viskuo domėtis: kultrūriniais renginiais, vaikščioti į parodas, galerijas, bendrauti su įdomiais, pozityviais žmonėmis, keliaujant į užsienį taip pat galima pasisemti naujų idėjų ir energijos.

Laisvalaikio komplektai

Laisvalaikio komplektų pasirinkimas turėtų priklausyti nuo to, kaip dažniausiai leidžiate laisvalaikį, jeigu sportuojate, dalyvaujate aktyviose veiklose, rinkites lengvus, prigludusius prie kūno, nes sportuojant laisvi  rūbai gali sukelti diskomfortą. Jeigu atostogaujate gamtoje puikiai tiks laisvalaikio komplektai pasiūti iš veliūrinės medžiagos, jie bus patogūs ir elegantiški. Aktyviai veiklai tiks kelnių ir džemperio derinys arba drabužių komplektai su  tamprėmis ir šortukais. Jeigu jūsų laisvalaikis pasyvus pvz., pasivaikščiojimai po parką, miesto gatvėmis, tuomet puikiai atrodys džemperio ir liemenės komplektas su kelnėmis turinčiom apačioje gumutę. Spalvų gama įvairi: tamsios, pastelinės ir ryškių spalvų, raštų deriniai.

Laisvalaikio komplektai vaikams

Laivalaikio komplektai vaikams tai dažniausiai džemperio ir kelnių deriniai, su kapišonais, be kapišonų, įvairiausių raštų ir spalvų, piešiniai gali būti ptitaikyti žiemos sezonui, su Naujų Metų tematika. Populiarūs ir trijų dalių komplektai- liemenė, kelnės ir palaidinė. Vaikiškus rūbelius patartina rinktis laisvesnius, kad patogu būtų vaikams bėgti, lipti ar aktyviai judėti ir būtų pasiūti iš švelnios, gerai kvėpuojančios medžiagos, parinktos ne tokios teplios spalvos. Vaikiški laisvalaikio marškinėliai: trumpom, ilgom rankovėm arba  visai be rankovių tiks mergaitėms ir berniukams.