Įvairūs,  Laisvalaikis,  Pirkiniai

Dovana – gerų emocijų šaltinis

Dovanų parduotuvė – tai vieta skirta apsilankyti vaikams ir suaugusiems, čia galima pasimėgauti, atrasti įdėjų, gerų minčių, o svarbiausia išsirinkti dovaną: savo artimam žmogui, draugui, vaikui arba savo vadovui. Dovaną lengviau išrinkti, kai žinote to žmogaus charakterį, kūribiškumą, norus ir viltis. Didelę paklausą turi Lietuviškos dovanos sukurtos vietinių meistrų, audėjų ir konditerių, tokios dovanos primena šiltus atsiminimus, emocijas, mūsų tautiškumą ir papročius. Dovanų asortimentas įvairus visokiom progom, o progų metuose yra daug: Kalėdų, Velykų, Valentino diena, gimtadienio, vestuvių, boso, motinos diena ir kitokių.

Kokios lietuviškos dovanos užsieniečiams ?

Daug lietuvių, mūsų tautiečių yra išvykę ir keliauja po visą pasaulį. Visada malonu gauti dovaną kuri primintų gimtus namus, metinių švenčių tradicijas. Lietuviškos dovanos įvairios, bet labiausiai laukiamos valgomos dovanos pvz.: firminiai saldainiai, originalios saldžios dovanos, šokoladų rinkiniai, lietuviškų žolelių arbatos, juoda naminė duona, plastikinės, metalinės, medinės dėžutės saldainiams ir dovanoms su išskirtiniu pakuotės dizainu ar net maži šokoladukai su Lietuvos vaizdais, gintariniai svarainiai,  gintarinis muilas ir kt.

Kokie Lietuviški suvenyrai užsieniečiams ?

Originalūs suvenyrai pagaminti Lietuvoje nedūžtanys, lengvi, svabu kad būtų patogu vežtis rankiniam bagaže pvz.: mediniai padėkliukai, delionės, užrašinės, magnetukai, gintaro dirbiniai, trispalvės apyrankės, sirgalių atributika, suvenyrinės kortos. Vykdami į užsienį pas draugus ar gimines reikėtų dovanoti suvenyrus su lietuviška atributika. Jų visada galima rasti dovanų parduotuvėje tautodailės skyriuje arba suvenyrą išsirinkti ir užsisakyti internetinėje parduotuveje. Prekė jums pageidaujant bus šventiškai supakuota ir pristatyta į namus. Moterys mėgsta papuošalus iš gintaro – tai žiedai, karoliai. Didelę paklausą turi papuošalai iš natūralios odos. Suvenyrų kainos įvairios, bet ne kainoje esmė, o svarbiausia, kad paliktų malonų prisiminimą apie mūsų šalį.