Namams,  Paslaugos

Patikimiausia apsauga nuo žaibų

žaibosaugaPatikimi žaibolaidžių gamintojai ir montuotojai padės jums apsisaugoti nuo įvairių gamtos stichijų. Kiekvienas namas privalo turėti tinkamą žaibolaidį – jeigu žaibolaidžio jūs neturite, tuomet ne tik rizikuojate savo nekilnojamuoju turtu, tačiau taip pat ir savo sveikata. Taigi, žaibolaidžiai reikalingi tam, kad jokios rizikos nebūtų ir galėtumėte gyventi ramiai.

Žaibosauga yra visas rinkinys skirtingų priemonių, kurios padeda apsaugoti jūsų nekilnojamąjį turtą nuo žaibo sukeltų nuostolių. Žaibas yra viena iš galingiausių gamtos stichijų, galinčių sukelti gaisrą ir kitokias problemas, tad pasirūpinti apsauga tiesiog būtina.

Specialistai išskiria dvi žaibosaugos rūšis

Yra išorinė apsauga, kuri geriausiai apsaugo nuo tiesioginio žaibo smūgio – tai yra įvairūs žaibo srovės nuvedimo komplektai, kurie padeda susitvarkyti su netikėtai atėjusia žaibo srove. Neturint tokios sistemos, tiesiogiai susitvarkyti su žaibo srove būtų labai sunku, o galbūt net gi neįmanoma.

Antroji išskiriama žaibosaugos rūšis yra vidinė apsauga – ji reikalinga tam, kad būtų galima apsaugoti jūsų namą ir jus pačius nuo elektromagnetinio impulso, kuris yra sukeliamas žaibo. Yra naudojami specialūs įškrovėjai ir ribotuvai, kurie padeda atsikratyti žaibo sukeltos įtampos.

Žaibolaidžiai ir žaibosauga yra labai specifinis dalykas, todėl tikrai neverta taupyti šioje srityje – jeigu nusipirksite kokybiškos firmos žaibolaidį ir bandysite jį įmontuoti patys, tuomet gali niekas taip gerai nepavykti, kadangi tai turi daryti tik šios srities profesionalai – iškvieskite žaibolaidžių sistemos prižiūrėtojus ir jie tinkamai įmontuos jūsų žaibolaidžių sistemą pagal reikalavimus, tuo labiau, kad reikia atkreipti dėmesį ir į konkretaus namo arba pastato poziciją, matmenis ir kitus parametrus.

Žaibolaidžiai taip pat gali būti skirstomi į normalius ir ypač aktyvius, jeigu žaibo tikimybė toje vietoje yra labai didelė. Įžeminimas – tai labai svarbus procesas, kuris daugiausiai ir atsako už tai, ar žaibosauga bus patikima. Būtent todėl tiek gamintojai, tiek ir kiti specialistai rekomenduoja pasikliauti žaibolaidžių montuotojais, kurie turi daug patirties ir gerai žino galimus pavojus bei žaibolaidžių efektyvumo ribas.