baldai internetu
Namams

Perkame baldus internetu. Ka svarbiausia žinoti?

Baldai – svarbus namų dekoras, kurį dažniausiai žmonės perka gyvai. Bet yra vienas geresnis būdas kaip kokybiškai nusipirkti baldus bei sutaupyti tam tikrą pinigų sumą ir laiką – tai pirkti juos internetu.

Nesvarbu ar pirkti naujus ar galbūt naudotus odinius baldus, šis įrankis tikrai Jums padės. Šiame straipsnyje aptarsime ką svarbiausia žinoti perkant baldus internetu.

Grąžinimas

Svarbus aspektas perkant baldus internetu yra sužinoti pirkimo bei grąžinimo sąlygas. Kadangi perkant internetu gali atsitikti taip, kad išrinktas baldas nepateisino Jūsų lūkesčių, buvo brokuotas ar vaizdas realybėje neatitiko pateiktos internetinės svetainės atvaizdavimo, norėsis jį grąžinti. 

Tad yra svarbu žinoti ar galima tai padaryti, koks yra grąžinimo laikotarpis po įsigijimo, ar reikalinga originali pakuotė, o galbūt tai nėra esminis aspektas.

Dažniausiai grąžinimo laikotarpis sudaro 14 darbo dienų, prekė turi būti nesugadinta bei originalioje pakuotėje, o grąžinimo išlaidas turi apmokėti pirkėjas. Tuo atveju jeigu tai yra brokas, garantija dažniausiai prasitęsia iki 2 metų, o grąžinimo išlaidas apmoka parduotuvė.

Pirkimas išsimokėtinai

Dabar tapo populiarus baldų pirkimas išsimokėtinai, tad jeigu Jus taip pat domina toks variantas prieš baldų pasirinkimą tam tikroje parduotuvėje pasidomėkite ar ji teikia tokias paslaugas.

Kadangi ne visose internetinėse parduotuvėse bei salonuose galima tai padaryti, prieš perkant pasidomėkite ar tokia galimybė egzistuoja.

Atsiliepimai

Prieš perkant baldus internetu reikia labai įdėmiai išanalizuoti visus komentarus bei įvertinimus. Tie baldai, kurie turi daugiausiai atsiliepimų yra patikimesni, žmonės juos perka ir galima daryti prielaidą, kad jie yra pakankamai kokybiški.

Žinoma, į atsiliepimus reikia žiūrėti bendrai ir atkreipti dėmesį kokių bendrai komentarų yra daugiau – teigiamų ar neigiamų. Taip pat svarbus veiksnys yra pardavėjo reputacija, tad reikėtų išanalizuoti ir tokį aspektą.

Baldų pristatymas

Atkreipkite dėmesį į baldų pristatymo būdą. Tam tikromis situacijomis tai gali būti tikrai svarbu. Jeigu norimų baldų nėra sandėlyje, tada pristatymo laikas gali užtrukti, net iki kelių savaičių.

Tad svarbu yra įvertinti Jūsų norus bei lūkesčius ir ieškoti baldų, kurie bus atvežti į namus iki tam tikros dienos.

Atsiskaitymas

Yra žmonių, kurie yra pripratę prie tam tikro atsiskaitymo būdo ir dažniausiai jeigu jie neranda jo tarp siūlomų variantų, žmogus gali tiesiog atsisakyti pirkimo, nors visa kita jį tenkina.

Nors dabar internetinės parduotuvės stengiasi pateikti klientui kuo įvairesnių atsiskaitymo būdų, bet kad neatsirastų nesusipratimų, prieš renkantis baldus yra rekomenduojama patikrinti atsiskaitymo būdų galimybes, kuriuos siūlo tam tikra el. Parduotuvė.

Laiko taupymas

Norint greitai ir lengvai išsirinkti baldus internetu, visada atkreipkite dėmesį į filtrus bei greitąją paiešką, kurie yra pateikti svetainėje. Norimą baldą galima išfiltruoti pagal tam tikrus Jums aktualius kriterijus, tokiu būdu sutaupyti tikrai daug laiko, o norimas variantas savaime pasirodys Jūsų ekrane.

Apibendrinant

Straipsnyje aptarėme aspketus, į kuriuos reikėtų atsižvelgti perkant baldus internetu. Tokių patarimų deka, Jus sutaupysite daug laiko bei nervų, o svarbiausia rezultatas Jūsų tikrai nenuvils, nes atitiks pageidavimų ir norų.